Studénkovou šokoval její důchod

Stále krásná bohémská blondýna s nepřehlédnutelným temperamentem, to je herečka Zdena Studénková (64), kterou si dodnes pamatujeme z komedií S tebou mě baví svět nebo Anděl s ďáblem v těle.

Přestože má o osmnáct let mladšího přítele, dirigenta Braňo Kostku (46), řekla si, že by se jí hodil státní důchod, na který už má nárok. Absolvovala náročné shánění dokladů, přičemž nejhorší bylo sehnat duplikát maturitního vysvědčení, které kdysi kdožvíproč vyhodila.

Také vás může zajímat ...

Když konečně všechny doklady shromáždila a doručila na slovenskou Sociálnu poisťovňu, která se stará o důchody, přišel jí výměr důchodu, který ji tak urazil, že se s jeho výší raději ani nepochlubila. „Bylo to smutné rozčarování,“ říká zdrceně herečka.

Už dříve prohlásila, že než jednou skončit v domě seniorů, chce raději zemřít.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj čas na kafíčko

Ve čtvrtek vycházející Můj čas na kafíčko odhaluje strhující životní story slavných hvězd, jejich lásky, prohry, vítězství, spalující vášně, bolestné rozchody, i usmíření a osudové vzestupy i pády těch největších českých i světových legend. To vše a mnohem více najdete v časopise Můj čas na kafíčko.

Komentáře

...