Stydí se Josef Klíma za svůj věk?

Čachry s datem narození

Buď se snaží být JOSEF KLÍMA (66) zajímavým, nebo z nějakého nepochopitelného důvodu dělá tajnosti ohledně data svého narození. Investigativní reportér, který nedávno oslavil šestašedesátku, totiž tvrdí, že přesně neví, kdy se vlastně narodil.

„Matka rodila kolem půlnoci, a to právě nevím přesně, buď na přelomu 18. a 19., anebo 19. a 20. března,“ říká Klíma s tím, že jeho maminka si velmi přála, aby se narodil 19. března, což je také oficiálně uváděné datum jeho narození, jen proto, aby mohl slavit narozeniny a svátek v jeden den. „Poprosila porodníka, aby mě o pět minut posunul,“ líčí se smíchem reportér pořadu Očima Josefa Klímy.

Také vás může zajímat ...

Příběh o tom, jak a kdy přišel na svět, mu prý maminka vyprávěla, když byl malý. Tím, že údajně v té době nebyly moc horoskopy, ani by se pravdy nedopátral.

„Pak, když byly horoskopy, tak už matka byla po smrti a já jsem se nemohl zeptat,“ doplňuje Klíma, který tak sám v tom, kdy přesně přišel na svět, musí mít opravdu pořádný guláš.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje šťastná hvězda

Váš oblíbený časopis Moje šťastná hvězda dostal novější kabátek! Můžete se těšit na nové rubriky, ještě více žhavých kauz, které hýbou českým showbyznysem, dojemné osudy filmových legend i pikantní lásky slavných. To vše už v tomto čísle!

Komentáře

...