Stydí se Paulová za to, že je herečka?

Živí se tím celý život, ale přesto se herečka Jana Paulová (61) z ničeho nic rozhodla, že svoje povolání bude radši zapírat. Proč to dělá? Viděla by se snad radši v jiné pozici? V Čechách by jí tohle chování asi jen tak neprošlo, ale v cizině to tak prý dělá pravidelně! Stydí se snad za to, že je herečka?

„Když jezdím po Indii a oni se mě zeptají, co dělám, tak jim nikdy neřeknu, že jsem herečka.

Já se za to v cizích zemích trošku stydím,“ uvedla na pravou míru Jana. Jakou práci si tedy nakonec vymyslela? „Radši jím říkám, že jsem třeba ošetřovatelka. To se ale pak bojím, aby po mě nechtěli píchnout nějakou injekci.

Také vás může zajímat ...

Tak teď tvrdím, že jsem učitelka,“ vtipkuje. Po bláznivé roli divoké sex kaučky Jarmily v seriálu Ordinace, by ani nebylo divu. „Kdybych jim řekla, že jsem herečka, tak si budou hned myslet, že jsem striptérka,“ bojí se Jana. Co si vymyslí příště, až pojede zase do Indie za svou starší dcerou Adélou? Ta tu už několik let žije s manželem a pomáhá jim se sirotky.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj čas na kafíčko

Ve čtvrtek vycházející Můj čas na kafíčko odhaluje strhující životní story slavných hvězd, jejich lásky, prohry, vítězství, spalující vášně, bolestné rozchody, i usmíření a osudové vzestupy i pády těch největších českých i světových legend. To vše a mnohem více najdete v časopise Můj čas na kafíčko.

Komentáře

...