Stydí se snad za neuvážený románek?

Teď se musí ohánět kvůli pracovním nabídkám.

Český zpěvák Bohuš Matuš (45) na sebe práskl, že již nechodí s patnáctiletou příznivkyní Lucií (15). Nejenže prý spolu nerandí, ale dokonce začal zapírat, že s ní vůbec kdy měl vztah. Co mu najednou přeletělo přes nos? Ještě minulé léto sám Matuš představil svoji přítelkyni celé společnosti a teď lásku k ní zatlouká.

Také vás může zajímat ...

Sdělil, že Lucie je pouze jeho sousedkou a dobrou kamarádkou. Prý tehdy špatně odpověděl na otázku, zda je ona jeho přítelkyní. Proč by to ale dělal a raději se rovnou neopravil v tu danou chvíli? Zdá se, že Bohuš pouze nedokázal rozdýchat, že byl směšný celému showbyznysu a začal si poměr s dívkou, která je navíc nezletilá.

Teď se patrně snaží celou situaci zamaskovat, aby očistil své jméno. Matuš se dál svěřil, že v současné době není zadaný, a prý si to výborně užívá..

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje sladké tajemství

Moje sladké tajemství je jedinečný časopis pro ženy, které se zajímají o aktuální dění v českém showbyznysu. Přináší strhující a poutavé novinky i zprávy ze života slavných osobností a odhaluje jejich skrytá tajemství. Je určený pro čtenářky hledající nápadité a zároveň oddechové čtení, u kterého si chtějí odpočinout od svých každodenních starostí. Velkou předností časopisu je důraz na obrazovou stránku a stručnost pikantních článků, které jdou doslova na dřeň příběhu.

Komentáře

...