Stydí se za ni?

Jeho práce ho v mnoha věcech omezuje a také kvůli ní přichází o čas. Moderátor REY KORANTENG (45) sedí za moderátorským pultem už řadu let, ale jeho žena si prý ještě nezvykla.

Své práci věnuje maximum, protože pro svou rodinu chce jen to nejlepší. Moderátor Rey Koranteng (45) bere roli živitele rodiny prý velmi vážně. Chce svou manželku Moniku a jejich tři dcerky co nejvíce zabezpečit a nechce, aby jim cokoli scházelo.

Také vás může zajímat ...

Je si prý vědom toho, že kvůli tomu se svými nejbližšími netráví vždycky tolik času, kolik by chtěl. Jeho nejmladší dcerka na něj každý večer čeká, až přijde z práce a bude jí číst pohádku. Podle jeho ženy Moniky má výdrž, zvládne na Reye prý čekat i do pozdních večerních hodin.

Moniku to dojímá, ale na druhou stranu ji to nejspíš i trochu štve. Přijde jí asi smutné, že malá dcerka vynaloží více snahy než její dospělý tatínek.

Musí trpět žárlivé scény

Monika se tak prý doma s manželem dost často hádá. Nejčastěji je to údajně kvůli dětem a nedostatku času, ale Koranteng doma asi nemá nouzi ani o žárlivé scény. Manželka mu totiž údajně vyčítá i to, že ji s sebou téměř nikam nebere. V kalendáři má naplánovanou jednu společenskou událost za druhou, ale dělá prý, jako kdyby byl svobodný.

Nemůžeme se divit tomu, že Monika nejvíce skloňuje jméno Lucie Borhyové (41), která jejího manžela Reye všude doprovází. Koranteng tvrdí, že je to kvůli divákům, kteří už je za ta léta mají zkrátka spojené jako dvojici.Kdyby se Rey totiž někde ukázal s manželkou, každý by se ho vyptával, na což prý on nemá náladu.

Zvládnou problémy vyřešit?

Vypadá to, že Reyově manželce dochází trpělivost. Vyčítá mu, že kvůli práci nemá čas na rodinu a děti, ale na druhou stranu ho chce doprovázet na společenských akcích.Ke všemu údajně žárlí na jeho kolegyni Lucii Borhyovou, protože má pocit, že ji ve společnosti nahrazuje. Rey doma očividně nemá poklidnou domácnost a problémů v manželství má až nad hlavu.

Nejspíš proto nechce svou manželku někam vodit.

Že by měl strach, aby neudělala nějakou scénu? Tím by mu prý mohla pošpinit pověst, o což on rozhodně nestojí. Nicméně pokud to takhle půjde dál, jejich manželství to zkrátka neustojí. Jak se zachová?

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje šťastná hvězda

Váš oblíbený časopis Moje šťastná hvězda dostal novější kabátek! Můžete se těšit na nové rubriky, ještě více žhavých kauz, které hýbou českým showbyznysem, dojemné osudy filmových legend i pikantní lásky slavných. To vše už v tomto čísle!

Komentáře

...