Stydí se Zlata Adamovská za své povolání?

Herectví jí nevoní?

Zlata Adamovská.

Za svůj dlouholetý profesní život si ZLATA ADAMOVSKÁ (57) měla možnost zahrát mnoho postav z nemocničního prostředí. Zazářila v Nemocnici na kraji města, Sanitce a také působí už od samého počátku v seriálu Ordinace v růžové zahradě coby doktorka Běla Páleníková, dnes Valšíková.

Nelze se proto herečce divit, že má k tomuto prostředí velmi blízký vztah, a dokonce se netají tím, že má vůči doktorům neskonalý obdiv. „Vždycky jsem měla k lékařům úctu. Ta zodpovědnost za lidské zdraví, potažmo životy, je obrovská. Zvlášť u dětského lékaře. Tohle si při natáčení hodně uvědomuji.

Když točíme s miminkem, které pláče, a vy nevíte proč, musí být ještě horší situace pro pediatra najít tu příčinu a nesplést se.

Opravdu, klobouk dolů!“ říká otevřeně Adamovská, která jako by sama litovala, že se nestala lékařkou.

Také vás může zajímat ...

Měnila by?

Ostatně její slova o tom, že povolání záchranáře má smysl, nasvědčují tomu, že Zlata v té své profesi takový smysl nevidí. Možná ji tak opravdu tíží pocit méněcennosti, že mohla v životě vytvářet mnohem větší hodnoty, než je „tajtrlíkování“ na jevišti nebo před kamerou.

Ať je to jakkoli, dnes už s tím herečka asi nic moc neudělá a útěchou jí může být fakt, že má spoustu obdivovatelů a příznivců právě pro svůj za všech okolností dokonalý herecký um.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje šťastná hvězda

MOJE ŠŤASTNÁ HVĚZDA je připravena na stáncích každou středu. A s ní skutečný život populárních herců, zpěváků, moderátorů či jiných známých celebrit. Moje šťastná hvězda chce nabídnout jen to nejlepší. Nechybí recepty, horoskopy, zajímavosti, rady pro zdraví i krásu i soutěže o lákavé ceny. Časopis pravidelně zařazuje i bonusové několikastránkové přílohy, které jsou zdarma.

Komentáře

...