Stýská se jí po synovi

Už je holt taková. Jedna z hvězd seriálu Slunečná, Tereza Brodská (52), přiznala, že je v soukromém životě velmi starostlivá.

Někdy to má dokonce tak přehánět, že to některým jejím blízkým leze krkem. Její péče měla dohánět k šílenství i jejího syna Samuela (24), který prý kvůli tomu přednedávnem vyletěl z maminčina hnízda a odstěhoval se raději ke své přítelkyni.

Také vás může zajímat ...

No a když odešel syn, rychle si za něj našla náhradu. A to manžela Herberta Slavíka (57) a milovaného pejska Konráda, jehož fotky v jednom kuse sdílí na sociálních sítích. Vypadá to, že smutek po synovi je ještě větší, než si sama kdy dokázala připustit, a zřejmě si jeho absenci kompenzuje vším možným.

Nejspíš i proto si tak pochvaluje natáčení Slunečné, protože ji tam někdo alespoň zabaví. Určitě se ale dá brzy všechno zase do pořádku.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje šťastná hvězda

Váš oblíbený časopis Moje šťastná hvězda dostal novější kabátek! Můžete se těšit na nové rubriky, ještě více žhavých kauz, které hýbou českým showbyznysem, dojemné osudy filmových legend i pikantní lásky slavných. To vše už v tomto čísle!

Komentáře

reklama