Suchánek a Genzer: Padák z televize!

Herci a komici Michal Suchánek (51) a Richard Genzer (50) modrovali na televizi Barandov novou soutěž Kdo to ví? Těšili se, že budou mít díky tomu zase nějaké dlouhodobější příjmy, ale nyní přišlo zklamání.

Upadající sledovanost televizního kvízu se známými osobnostmi, do které vedení televize vkládalo značné naděje, se ale zvýšit nepodařilo. A tak oba veselí chlapíci dostali bez milosti padáka. A to se tak snažili! Každou otázku doprovázeli vtipnými průpovídkami a divokými grimasami, kterým se sami smáli a je opravdu záhada, proč to na diváky nezabralo.

V každém případě se produkce soutěže pokusí pořad zachránit moderátorem Alešem Cibulkou (39) a seriálovou hvězdou Danou Morávkovou (45), což jsou patrně ti praví.

Také vás může zajímat ...

Protože jinak by se mohlo ukázat, že samotná soutěž už nikoho nezajímá!

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj čas na kafíčko

Ve čtvrtek vycházející Můj čas na kafíčko odhaluje strhující životní story slavných hvězd, jejich lásky, prohry, vítězství, spalující vášně, bolestné rozchody, i usmíření a osudové vzestupy i pády těch největších českých i světových legend. To vše a mnohem více najdete v časopise Můj čas na kafíčko.

Komentáře

...