Suchý chce zavřít Semafor?

Krest CD Tomase Kympla Pansky klub - Theatro music club

Principál divadla Semafor a velikán české kultury, textař, grafik, herec a hudebník Jiří Suchý (86) trpí na stará kolena stresem z toho, že do jeho divadla chodí málo lidí.

Šedesát let udržel legendární Semafor v chodu, dvakrát přežilo klinickou smrt, jednou bylo vyhozeno z tradičního působiště v centru Prahy v pasáži Alfa, po letech i úplnou zkázu po potopě v Karlíně. A teď se Mistr dožil toho, že semaforská poetika jako by přes svoji nespornou kvalitu dnešnímu publiku mnoho neříkala.

Také vás může zajímat ...

„S jistou hořkostí koukám na to, jak mé volání po tom, aby se chodilo na naše představení, zůstává nevyslyšeno,“ postěžoval si na sociální síti pan Jiří. Je možné, že Semafor bude uzavřen? Suchému už táhne na devadesátku a nikdo by se nedivil, kdyby ho za této situace už definitivně unavilo shánění sponzorů, vyřizování dotací a psaní nových her.

Následníka přitom nemá…

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj čas na kafíčko

Ve čtvrtek vycházející Můj čas na kafíčko odhaluje strhující životní story slavných hvězd, jejich lásky, prohry, vítězství, spalující vášně, bolestné rozchody, i usmíření a osudové vzestupy i pády těch největších českých i světových legend. To vše a mnohem více najdete v časopise Můj čas na kafíčko.

Komentáře

...