Svádí boj o život

Velmi smutná zpráva dorazila ze Spojených států. Herečka, kterou můžete znát ze seriálu Dva a půl chlapa coby hospodyni Bertu, Conchata Ferrell (77) má za sebou těžký infarkt a pobyt na jednotce intenzivní péče v nemocnici v Los Angeles.

Také vás může zajímat ...

Momentálně leží v léčebném centru a bohužel to s ní stále nevypadá vůbec dobře. „Neexistuje nic, co bychom mohli udělat, abychom léčbu urychlili.

Doufáme ale, že vše dobře dopadne,“ prozradil její manžel Arnie Anderson, jenž bohužel ke své ženě nemůže kvůli koronavirovým omezením. Conchata prý stále dýchá pouze pomocí přístrojů a nemůže mluvit. Naděje na uzdravení ale stále existuje, ačkoli je jasné, že to bude běh na dlouhou trať.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje sladké tajemství

Moje sladké tajemství je jedinečný časopis pro ženy, které se zajímají o aktuální dění v českém showbyznysu. Přináší strhující a poutavé novinky i zprávy ze života slavných osobností a odhaluje jejich skrytá tajemství. Je určený pro čtenářky hledající nápadité a zároveň oddechové čtení, u kterého si chtějí odpočinout od svých každodenních starostí. Velkou předností časopisu je důraz na obrazovou stránku a stručnost pikantních článků, které jdou doslova na dřeň příběhu.

Komentáře

...