Svádí svého zadaného kolegu z Tváře?

Objektem jejího zájmu je prý kolega Bořek Slezáček (53). Má to ovšem jeden háček. Bořek je šťastně zadaný.

Ještě nedávno se všude chlubila rozesmátými fotkami po boku o deset let mladšího partnera mongolského původu Zaya Ganboldy (26). Teď je ale prý vše jinak! Herečka Erika Stárková (36), kterou si všichni pamatují jako Dášu ze seriálu Most!, se údajně zamilovala při práci na Tvoje tvář má známý hlas a s partnerem se rozešla.

Také vás může zajímat ...

Zničí mu rodinu?

Po letech, kdy jeho život byl pěkný mazec, se konečně usadil, porazil veškeré své závislosti a seká latinu. Slezáček sám říká, že jeho minulost byla jedna divoká jízda. Naštěstí před lety dokázal říct alkoholu „ne“ a už devět let abstinuje.

Je šťastný i proto, že má dva zdravé syny a milující partnerku. Ale další potomek do rodiny už nepřibude. Všechno, co dělá, ale dělá kvůli rodině. Sám přiznává, že proto, že má málo času, je jako otec hodně shovívavý.

A jiné ženské ho prý nezajímají! „Žádné fanynky nejsou. Je mi 53 let a fanynky míří na mladší ročníky, třeba na Mirka Šimůnka (42),“ tvrdí. Když přijedou na zájezd, tak na Míru prý čekají zástupy fanynek, a na něj nikdo. Možná mu ale zájem něžného pohlaví chybí.

Bořek Slezáček (53)

Je už milenec minulostí?

Takže se zdá, že se Stárková zamilovala do nepravého a zbytečně opustila svého mladšího a talentovaného přítele. Baskytarista Zaya Ganbold má mongolské kořeny, ale narodil se v Česku. Je vynikajícím a vyhledávaným jazzovým hráčem.

Působí hned v několika jazzových, rockových a popových kapelách a právě v jedné z nich se dvojice potkala a sblížila. A ještě nedávno to vypadalo, že je Erika do mladšího exotického přítele zamilovaná až po uši. Při společných vystoupeních si vyměňovali zamilované pohledy a láska z nich i čišela na dálku.

Podezírali ji z jiné orientace

Před časem přitom Erika rozvířila vody, když s sebou na České lvy přivedla kolegyni Sáru Venclovskou (33). Mnoho lidí mělo dojem, že jsou pár, ale to se nepotvrdilo. Možná Eriku fanoušci podezírali z jiné orientace právě díky bravurně ztvárněné roli transsexuální Dáši v seriálu Most!, kde hraje bráchu Pavla, který se nechal přešít na Dášu.

Možná je ale její údajný rozchod jen dalším šikovným marketingovým tahem, jak upoutat pozornost. Protože o kom se v umělecké branži nemluví a nepíše, jako by nežil!

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj čas na kafíčko

Ve čtvrtek vycházející Můj čas na kafíčko odhaluje strhující životní story slavných hvězd, jejich lásky, prohry, vítězství, spalující vášně, bolestné rozchody, i usmíření a osudové vzestupy i pády těch největších českých i světových legend. To vše a mnohem více najdete v časopise Můj čas na kafíčko.

Komentáře

reklama