Svatba bude do roka a do dne

Před několika dny oznámila herečka ze seriálu Slunečná skvělou novinu. Alice Bendová (47) totiž řekla „ano“ svému dlouholetému partnerovi Michalu Topolovi (35).

Teď už Alice s radostí chystá veselku, která se má uskutečnit do roka a do dne. Předtím se ale přitom na vdavky moc necítila. Otázka je, proč najednou tak otočila. S žádostí o ruku s nadšením okamžitě souhlasila.

Také vás může zajímat ...

Proč změnila názor?

Michal ji požádal o ruku v obýváku u televize. Možná si Bendová uvědomila, že po boku Topola skutečně touží zestárnout.

Přece jen je to o dvanáct let mladší zajíček a Alice je ráda, že si ji chce nechat. Přednedávnem navíc rapidně zhubl, nabral svaly a ženy se za ním otáčejí.

Udělá reklamu svatebním firmám?

Bendová teď asi bude muset být ostražitá, aby s ním náhodou nějaké neflirtovaly. I tak se ale na svatbu moc těší a už začala plánovat všechno, co bude potřeba zařídit.

Čeká na nabídky

Nejspíš také čeká, že se jí ozvou svatební firmy, aby jim udělala reklamu. Není ostatně první ani poslední, která si z lásky dělá byznys.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje šťastná hvězda

Váš oblíbený časopis Moje šťastná hvězda dostal novější kabátek! Můžete se těšit na nové rubriky, ještě více žhavých kauz, které hýbou českým showbyznysem, dojemné osudy filmových legend i pikantní lásky slavných. To vše už v tomto čísle!

Komentáře

reklama