Svatba byla unáhlená!

Když se rodina herečky Arichtevy (33) dozvěděla, že se dcera bude po krátké známosti vdávat, nebyla prý nadšená. Ona si stála za svým. Nyní se zdá, že to u Veroniky a Bisera doma začíná skřípat.

Bývaly doby, kdy Veronika Arichteva měla nouzi o pořádné pracovní nabídky. Ovšem od doby, kdy se seznámila se svým manželem Biserem Arichtevem (43) se spousta věcí změnila. Veronika podle všeho moc dobře věděla, co dělá, když přebrala úspěšného režiséra jiné ženě. Zajistila si tím nejen práci, ale také život v luxusu. Zdá se ale, že to ambiciózní herečce nestačí.

Také vás může zajímat ...

Objevují se totiž náznaky, že jí ve vztahu něco schází a hledá to v náruči jiného muže.

Měli snad příbuzní pravdu, že se vztahu se starším Biserem vrhla po hlavě a nedomyslela všechna pro a proti?

Každý po svém

Veronika se prý cítí ještě příliš mladá na rodinu a dítě. Není divu, že se chce spíš věnovat kariéře, když se jí díky muži dostává skvělých nabídek. Není ale žádným tajemstvím, že Biser by si potomka velmi přál, přece jen má na to už věk. Jenže s touhle touhou u herečky nepochodil. Lidé z blízkosti páru navíc tvrdí, že v poslední době si žijí manželé tak nějak každý po svém.

Režisér i sama herečka jsou od rána do večera v práci a když už by mohli být konečně spolu, Veronika vyrazí do restaurace nebo do baru za kamarádkami.

Navíc se kolem ní v uplynulých měsících podezřele často točil tanečník Jan Onder (34).

Víc než jen přátelé

Onder s herečkou trávil dlouhé týdny v tělocvičně, kde společně trénovali klasické a latinsko-americké tance. Vzhledem k tomu kolik času spolu strávili, se okamžitě začalo spekulovat, zda nejsou náhodou milenci. Veronika se totiž nikdy netajila tím, že má pro tanečníka slabost. Zda jejich vztah opravdu přerostl v něco víc nebo jsou opravdu jen dobří přátelé, se můžeme jen dohadovat.

Jisté však je, že si podle hereččiných kamarádek rozumí Veronika s Honzou víc než s manželem. Jiní její známí si jsou jistí, že s tanečníkem nikdy neměla v plánu flirtovat. Nejspíš podle nich jen chtěla upoutat pozornost zaneprázdněného manžela a přimět ho žárlit. Možné ovšem je, že Onder ji svými fyzickými fondy přitahuje výrazně silněji.

.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj kousek štěstí

Každé pondělí se můžete potěšit novým vydáním časopisu MŮJ KOUSEK ŠTĚSTÍ. Najdete v něm aktuální zprávy ze společnosti, přitažlivé příběhy známých českých osobností, dechberoucí zážitky ze života čtenářů, spousty výherních křížovek a samozřejmě nechybí ani různé rady pro zdraví, krásu, zajímavé recepty a tipy pro volný čas.

Komentáře

...