Svatba je stále v nedohlednu?

Zpěvačka MONIKA ABSOLONOVÁ (43) s přítelem TOMÁŠEM HORNOU (38) vychovávají dva syny, ale svatbu prý neplánují. Život na psí knížku jí prý vyhovuje, ale je to skutečně tak?

Jedno manželství už mu nevyšlo a má strach, aby mu vyšlo to druhé

Také vás může zajímat ...

Na první pohled vypadají jako šťastná a spokojená rodina, ale partneři ještě stále nejsou oficiálně svoji. Zpěvačka Monika Absolonová (43) prý s hokejovým trenérem Tomášem Hornou (38) svatbu neplánuje. Prý ji nepotřebuje a život na psí knížku jí údajně vyhovuje.Svatba podle ní není důležitá. Přece jenom spolu ale po soužití Nicméně, zdá, stále Kdyby o ruku, nejspíš překvapená.

samozřejmě řekla ni prý Tomáš ním vdaná už jednou byla a dobře ví, že manželský svazek není vždy zárukou šťastného partnerského soužití.

Do ženění se nehrne?

Stejný názor má údajně i její partner Tomáš, který se do ženění také zrovna moc nežene. Nicméně se proslýchá, že celá situace je tak trochu jinak. Absolonová se údajně snaží, aby to vypadalo, že po svatbě netouží ona.Ale proslýchá se, že ji nechce právě partner, který ji na to údajně upozornil už na začátku jejich vztahu.

Údajně s tím souhlasila, ale postupem času se její názor nejspíš změnil.

Všechno zůstává při starém

I Horna byl v minulosti už jednou ženatý, ale manželství nevyšlo a skončilo rozvodem. Údajně se zařekl, že už se znovu ženit nebude. To měl údajně říct Absolonové, když spolu začínali. Její kamarádky ale říkají, že ona prý doufala, že po pár letech společného soužití změní názor. Nicméně, jak se zdá, všechno je stále při starém.

Kdyby ji prý Tomáš požádal o ruku, byla by nejspíš velmi překvapená.

A to samozřejmě příjemně a také by prý řekla ano. Bylo by to pro ni prý takové znamení, že to s ní Tomáš myslí vážně a že ji skutečně miluje. I když ona před ním neustále opakuje, že svatbu k životu nepotřebuje, ten pravý by prý měl vycítit, že po ní ve skutečnosti touží.

Nechá se přesvědčit?

Otázkou však je, co by muselo Tomáše Hornu přesvědčit k tomu, aby před ní poklekl. Syny už má dva a s Monikou tvoří pár už několik let. Buď by tedy zpěvačka mohla na žádost čekat dál, nebo by se partnerovi mohla se svými pocity svěřit.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje šťastná hvězda

Váš oblíbený časopis Moje šťastná hvězda dostal novější kabátek! Můžete se těšit na nové rubriky, ještě více žhavých kauz, které hýbou českým showbyznysem, dojemné osudy filmových legend i pikantní lásky slavných. To vše už v tomto čísle!

Komentáře

...