Svatba nejspíš nebude

JANA STRYKOVÁ (41) si vždy přála mít fungující vztah, hodné děti a vzorného manžela. Jenže ani jedno se jí zřejmě nepoštěstilo. Na co si postěžovala a proč nejde vše podle plánu?

Dřív by do herečky Jany Strykové (41) nikdo prý neřekl, že by jednou mohla být rodinný typ. A přece se tak stalo. Už nějaký ten rok je matkou syna Jáchyma (6) a partnerkou zvukaře Matěje Matušky (40), vnuka Waldemara Matušky (†76).

Také vás může zajímat ...

Na první pohled by každý řekl, že mají harmonický a klidný vztah, jenže opak je pravda. Proslýchá se totiž, že herečka, která momentálně září v seriálu Slunečná, nemá spokojený život a s partnerem se má neustále hádat.

Nezvykla si být matkou

Přestože je Stryková jednou z nejlepších současných hereček a dokáže se bez problémů vžít do jakékoli role, jak ale sama už několikrát přiznala, ta mateřská jí často moc nejde.

„Mateřství promění každou ženu, někdy ale skončím jak hysterka,“ přiznala se Jana. Nemá ráda stereotyp, proto pracuje tak, aby si od něj odpočinula. Zjevně to ale nepomáhá. Kvůli občasným výbuchům vzteku se jí podle všeho hroutí vztah.

V domácnosti se neangažuje

Stryková není ráda, když je na všechno sama. Kromě toho, že je herečkou na plný úvazek, musí se k tomu starat ještě o syna, který je prý pořádné číslo. To jí ale často má lézt krkem.

Že by se její partner doma v ničem neangažoval a své polovičce by s ničím nepomohl? Stryková se svěřila, že to mezi nimi už nejiskří tak jako dřív. „Ani kytku mi nekoupí. Kdybych si jí nekoupila sama, tak žádnou nemám,“ svěřila se smutně.

Svatba se neuskuteční?

Také by se údajně ráda vdávala. Jenže toho se nejspíš nedočká. Vzhledem k jejich vypjaté situaci to vypadá, že žádná svatba v blízké době nebude. Třeba ale Matuška odhodí své mužské ego a požádá svou milou o ruku.

Přece jen spolu prožili pár krásných let a i přes všechny pády se snaží fungovat jako rodina. Všichni tak pevně věří, že se všechno mezi nimi dá opět do pořádku.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje šťastná hvězda

Váš oblíbený časopis Moje šťastná hvězda dostal novější kabátek! Můžete se těšit na nové rubriky, ještě více žhavých kauz, které hýbou českým showbyznysem, dojemné osudy filmových legend i pikantní lásky slavných. To vše už v tomto čísle!

Komentáře

...