Svatba Romana Vojtka a Petry Vraspírové se blíží, ale místo zůstává tajemstvím!

„Naše duše se spojily. Já totiž vím a cítím, že jsem našla svou spřízněnou duši.“

Herec Roman Vojtek (46) si před časem zejména u žen moc nepolepšil, když opustil svoji manželku v době těhotenství. Nyní už je dávno rozvedený a své další „ano“ řekne kolegyni Petře Vraspírové (32).

S mezilidskými vztahy udělal Roman Vojtek (46) pár tvrdých zkušeností už v mládí. V šestnácti letech ho osud zasáhl na citlivém místě, když mu zemřela maminka. Po čtyřech letech ztratil i druhého z rodičů a brzy nato jeho sestra emigrovala do Bolívie. Původní šťastná rodina se tak rozpadla a Roman úplně ztratil zázemí.

Také vás může zajímat ...
Dohromady je dal slavný muzikál!

Bylo to sousto pro bulvár!

Po několika delších vztazích, které nevyšly, poznal Roman v Hudebním divadle v Karlíně produkční Terezu (38). Zamiloval se do ní a byl z toho desetiletý vztah včetně manželství. Narodila se jim dcera. Roman si toho ale na sebe bral pracovně víc, než asi dokázal unést. Všechno ho vyčerpávalo a do toho přišlo druhé Terezino těhotenství.

Herec ten tlak nevydržel a provedl to, co se rázem stalo předmětem zkoumání nejen bulvárního tisku: od Terezy odešel. Podle tvrzení jeho přátel za tím stály i jeho pochybnosti o sobě samém a o tom, jak novou roli zvládne. „Můj vnitřní pohled na partnerství se strašně vzdálil tomu, co žiji,“ zpovídal se potom herec novinářům.

Jeden čas se dokonce spekulovalo o tom, že druhý potomek nemusí být jeho, ale sám Roman později potvrdil, že otcem je skutečně on. Každopádně se za svůj útěk od těhotné ženy ocitl pod palbou kritiky. K porodu syna pak přišel, manželství už ale bylo v troskách. Roman sice od Terezy odešel, ale jako otec rozhodně nezklamal.

Oběma svým potomkům se i po rozvodu maximálně věnoval.

Náhodné setkání v Plzni

Stejně jako předtím Terezu, i Petru poznal Roman díky v divadle. Hráli spolu ve slavném muzikálu Mamma Mia! „Poznali jsme se v době, kdy byl Roman ještě ženatý,“ přiznala Petra. „Bylo to těžké období. V podstatě se odstřihl a my jsme se báli s ním bavit,“ popisovala náladu, jaká v divadle panovala, když Roman řešil svůj rozpadající se vztah.

Sblížila se s ním až po roce spolupráce, nebylo to ale v divadle. Náhodně se potkali v Plzni, kde Petra bydlela – Roman tam natáčel přímo pod jejím oknem. Když si povídali, Petra s překvapením zjistila, že čtou podobné knížky duchovního zaměření. „Netušila jsem, že jde tímto směrem,“ přiznala.

„Měli jsme podobné názory, hodnoty a stejnou životní cestu.“ Později dokonce prohlásila, že se jejich duše spojily.

„Já totiž vím a cítím, že jsem našla svou spřízněnou duši,“ řekla.

Od Terezy utekl v nevhodnou dobu.

Dítě? Necháme se překvapit!

Na svatbu to nejprve nevypadalo. Změna přišla až nedávno, po tříletém chození. Blížící se velkou událost chtěli sice Petra s Romanem utajit, ale nakonec s ní vyšli na veřejnost. Roman vyprávěl, jak dal své přítelkyni nejprve dárek k narozeninám. Děkovala mu, že jí připravil takový krásný den. Herec to pak dovršil tím, že vytáhl krabičku se snubním prstýnkem.

„Asi půl hodiny jsme brečeli a vyznávali si lásku,“ prozradil Roman novinářům. Teď už je tedy jen otázkou, kdy bude svatba. Tradice říkají, že by se měla konat do roka a do dne od chvíle, kdy muž požádá ženu o ruku. Petra a Roman mají tedy ještě dost času na to, aby to stihli.

Herec prozradil: „Já teď mohu říci jen to, že bude někde v teple.“ Čeští novináři a fotografové budou mít tedy asi smůlu. Dvojice by pak samozřejmě chtěla mít i vlastního potomka; tuhle otázku už spolu probírali. Petra ale řekla, že konkrétní plán zatím nemají. „Tak nějak podvědomě si myslím, že nás to prostě jednou překvapí,“ prohlásila.

„Těším se na to, mám děti ráda.“ Jednu jistotu má ale už teď: až bude v jiném stavu, Roman od ní určitě neuteče.

Taková věc se stane maximálně jednou za život a veřejnost by mu to tentokrát už určitě neodpustila.

Narozeniny spojil se zásnubami!

Bude žít ve stejném domě jako Tereza!

S Petrou se Roman vrátil do domu, ve kterém předtím žil se svojí manželkou. Po rozchodu odtamtud odešel, dál platil hypotéku a všechny služby. Tereza užívala dům do té doby, dokud nebylo dokončeno její nové sídlo, které Roman financoval. Svoji předchozí rodinu tedy herec dokázal finančně zabezpečit. Petře nevadí, že bude žít tam, kde žila její předchůdkyně.

„Romanovi na jeho domě nesmírně záleží. Byl to jeho sen.

A pokud si člověk nekoupí nový byt nebo dům, vždy tam před ním někdo byl.“

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj čas na kafíčko

Ve čtvrtek vycházející Můj čas na kafíčko odhaluje strhující životní story slavných hvězd, jejich lásky, prohry, vítězství, spalující vášně, bolestné rozchody, i usmíření a osudové vzestupy i pády těch největších českých i světových legend. To vše a mnohem více najdete v časopise Můj čas na kafíčko.

Komentáře

...