Svatba s Filipim v nedohlednu!

Začne si Radek myslet, že s ním Lucie nepočítá?

Ani po čtyřech letech se vztah zpěvačky Lucie Bílé (54) a jejího partnera Radka Filipiho (37) nikam neposunul. Nevěří snad zpěvačka ve společnou budoucnost?

Pro svého partnera má zpěvačka Lucie Bílá (54) jen slova obdivu a tvrdí, že on jediný je tím pravým, na kterého celý život čekala. Ale její činy, bohužel tato slova nepotvrzují, právě naopak. Místo toho, aby se jejich životy za čtyři roky postupně propojily, ona si pečlivě střeží hranice a úzkostlivě drží Radka dál od svých peněz.

Také vás může zajímat ...

Do rodinného podniku ho nepustí

Lucie má sice srdce na dlani, ale pokud se jedná o byznys, je prý velmi nekompromisní. Její příjmy se neomezují pouze na zpívání, ale vlastní i rozsáhlou síť nemovitostí. K tomu ještě v poslední době přibyl kulturní dům s hospodou a nově zrekonstruované divadlo.

A právě na jeho příkladu je nejvíc vidět, jak odlišný má Lucie přístup ke svému milenci v porovnání s ostatními blízkými. Od začátku zpěvačka prohlašovala, že divadlo, které nese její jméno a spoluvlastní ho se svým bývalým partnerem, producentem Petrem Kratochvílem (69), je rodinný podnik.

A opravdu jsou v jeho chodu zapojeni skoro všichni z příbuzenstva. Její bratr Karel Zaňák (58) dělá ředitele a na různých pozicích pracují i mladší členové rodiny, včetně Lucčina syna Filipa, i dětí Kratochvíla.

Jediný, kdo nedostal žádnou zodpovědnost je Filipi. A tak to logicky vyvolává otázku, zda právě jeho nepovažuje za rodinu? Jeho jedinou prací v zaběhlé firmě, kterou řídí jeho partnerka je její road manager, což je v podstatě jiné slovo pro řidiče.

Radkovou povinností tak je vozit Lucii na vystoupení a starat se o její pohodlí, což jí bezesporu vyhovuje. Jak dlouho to ale bude stačit jejímu muži?

Bojí se snad o svůj majetek?

Další věcí, která naznačuje, že Lucie možná není tak zcela jistá budoucností po boku svého „testosteronového anděla“, jak Filipimu říká je fakt, že přestože už dávno proběhla žádost o ruku, kterou podle vlastních slov přijala, ke svatbě nejsou ani o krůček blíž.

Lucii prý stačí vědomí, že před ní její vyvolený poklekl a víc nepotřebuje. V jejím okolí se ale šeptá, že jako protřelá obchodnice, která má za sebou už dva rozvody má dobře spočítáno, že žít spolu jen tak na psí knížku je pro ni po finanční stránce daleko výhodnější.

Nejen, že si nikdy nemůže být jistá, jestli jim láska vydrží na celý život a případné rozvodové vyrovnání by ji přišlo pěkně draho. Zároveň si možná uvědomuje i velký věkový rozdíl a ona je zvyklá hledět daleko dopředu.

Není tak vyloučené, že se do svatby nehrne i z toho důvodu, že pokud by zůstala neprovdaná, jediným dědicem jednou bude její milovaný syn Filip (25). A Lucie se nikdy netajila tím, že zajistit materiálně jeho budoucnost a bezstarostný život je pro ni největší prioritou.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje sladké tajemství

Moje sladké tajemství je jedinečný časopis pro ženy, které se zajímají o aktuální dění v českém showbyznysu. Přináší strhující a poutavé novinky i zprávy ze života slavných osobností a odhaluje jejich skrytá tajemství. Je určený pro čtenářky hledající nápadité a zároveň oddechové čtení, u kterého si chtějí odpočinout od svých každodenních starostí. Velkou předností časopisu je důraz na obrazovou stránku a stručnost pikantních článků, které jdou doslova na dřeň příběhu.

Komentáře

reklama