Svatbou si polepšila?

Dlouhá léta se snažila si své dívčí jméno udržet, ale její současný manžel všechno změnil. Herečka Táňa Vilhelmová (41) se po svatbě s Vojtou Dykem (34) svého příjmení prý vzdala. Podle ní to byl správný krok, prý si přeje mít stejné jméno jako její manžel a podle ní je to naprosto běžné.

I když si sama vybudovala slavné jméno, které je pro ni typické a také vystihuje její hereckou kariéru, myslí si prý, že i s příjmením Dyková bude stejně úspěšná, a možná prý ještě víc než kdy předtím. Nicméně v minulosti nezastávala podobný názor jako teď. Co za tím vězí a jak Vojta její názor na změnu příjmení ovlivnil?

Také vás může zajímat ...

Toužila po více nabídkách

Když byla herečka v minulosti vdaná za Pavla Čecháka (44), přijala sice jeho jméno, ale jen jako prostřední.Své si i tak pro jistotu nechala. V té době to odůvodnila tím, že její příjmení je známé zároveň i jako umělecké jméno a že si jí tak lidé zkrátka pamatují.

Pod příjmením Čecháková by se prý necítila jako umělkyně, i když její manžel byl známý jako filmový producent.

Že by jí nebylo Čechákovo jméno dost dobré? Nicméně teď je Dyková údajně oficiálně. Proslýchá se, že si Táňa vzala Vojtovo příjmení proto, aby se udělala zajímavou. Jméno jejího manžela je podle Táni prý ve světě showbyznysu více uznávané, a přesně to ona údajně chtěla.

Navíc teď vystupují jako pár a společně mají pro různé značky větší cenu. Dokonce by jim mohli za účast na večírcích platit. Dyk s tím údajně neměl problém, proč by také ano. Kdyby jeho manželka vydělávala víc peněz, byla by to výhra pro ně pro oba.A i kdyby za to mohlo jen jeho příjmení, nijak by ho to prý netrápilo.

Do svatby ho tlačila?

Údajně vznikla spekulace, že Vilhelmová Vojtu do svatby dotlačila právě z tohoto důvodu. I když se manželé bezpochyby neměli špatně, ona údajně toužila po tom, mít stále víc a víc.Navíc není tajemstvím, že se Dyk delší dobu prý cítil utlačovaný. Nelíbilo se mu, že Táňa na svatbu tak spěchá. Žádný muž nemá rád, když ho žena zažene do kouta.

Když mu ale Vilhelmová údajně vysvětlila všechny důvody, nakonec prý souhlasil, aby měl konečně klid.

O to častěji ale údajně není doma.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje šťastná hvězda

Váš oblíbený časopis Moje šťastná hvězda dostal novější kabátek! Můžete se těšit na nové rubriky, ještě více žhavých kauz, které hýbou českým showbyznysem, dojemné osudy filmových legend i pikantní lásky slavných. To vše už v tomto čísle!

Komentáře

...