Svatbu si rozmyslela?

Jsou sice zasnoubení, ale svatební zvony ještě zdaleka neslyší. Herečka Simona Babčáková (47), známá ze seriálu Comeback, si svatbou s fitness trenérem Ianem Adensamem (42) údajně není jistá.

Závazku se asi trochu zalekla

Také vás může zajímat ...

Jiná budoucí nevěsta už by nejspíš dávno začala se svatebními přípravami, ale Simona je ve svém vztahu stále opatrná. Že by si svatbou opravdu nebyla jistá? Na otázku, zda bude svatba do roka a do dne, Babčáková nereagovala příliš nadšeně.

„Nechci to zakřiknout. Teď totiž začíná čas přísnějšího měření, jestli to rozhodnutí obstojí. Všechno je proces,“ dodala herečka.

Chce si ho prověřit

Její snoubenec jí přitom chtěl o ruku požádat už tři měsíce od jejich seznámení a je do ní doslova blázen. Aby mu ale tyto její „ověřovací zkoušky“ nezačaly vadit. Mohl by totiž vzít rychle nohy na ramena.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje šťastná hvězda

Váš oblíbený časopis Moje šťastná hvězda dostal novější kabátek! Můžete se těšit na nové rubriky, ještě více žhavých kauz, které hýbou českým showbyznysem, dojemné osudy filmových legend i pikantní lásky slavných. To vše už v tomto čísle!

Komentáře

...