Své slovo nedodržela

Svou kariéru oficiálně ukončila už minulý rok, ale do skutečného důchodu se Martě Kubišové (76) zřejmě úplně moc nechce. Ačkoliv už nekoncertuje tak aktivně jako dřív, nenechá si podle svých kolegů ujít jedinou příležitost nazpívat nějakou novou písničku nebo hostovat na albech jiných zpěváků.

Její nejbližší přátelé rovněž tvrdí, že do toho ještě píše autobiografickou knížku a natáčí dokumentární pořad o svém životě. Zkrátka má víc práce, než když ještě aktivně zpívala. To se ale mnohým jejím fanouškům nelíbí.

Také vás může zajímat ...

Má práce víc než před koncem kariéry

Mají za to, že to dělá hlavně kvůli penězům. Někteří si dokonce myslí, že přestala koncertovat jenom proto, že jí to vynášelo ze všech jejích činností nejméně peněz, a tak raději naoko oděšla do důchodu s tím, že má čas se věnovat výdělečnějším činnostem. To samozřejmě mnoho lidí nepovažuje za správné vůči nim.

Zpěvačka se k tomu ale podle všeho odmítá vyjadřovat.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje šťastná hvězda

Váš oblíbený časopis Moje šťastná hvězda dostal novější kabátek! Můžete se těšit na nové rubriky, ještě více žhavých kauz, které hýbou českým showbyznysem, dojemné osudy filmových legend i pikantní lásky slavných. To vše už v tomto čísle!

Komentáře

...