Svede zadaného kolegu?

Je to už nějaký ten pátek, co se Markéta Stehlíková (36) objevuje v nekonečné Ulici. V poslední době ale dostala její postava velký prostor.

Na place tráví nejvíc času s Kryštofem Rímským (45). S tím si za tu dobu vybudovala poměrně blízký vztah, až to ostatním začíná být trošku podezřelé.

Také vás může zajímat ...

Chce další dítě, ale s kým?

Stojí za tím skutečná náklonnost, nebo pouze vychytralý tah? Herečka se už před časem přiznala, že by ráda dceři Josefínce (6) pořídila sourozence.

Jak se ale zdá, vhodného muže k tomu bohužel nemá. S otcem dcery se rozešla, protože si nerozuměli. Markéta dokonce poslední dobou vážně uvažovala o adopci.

S Kryštofem jim to sice klape před kamerami a údajně i mimo ně, problém je ale v tom, že herec už je léta šťastně ženatý a má dva syny.

Herečka se nechce vázat

To by ale pro herečku zjevně takový zádrhel nebyl. Sama totiž přiznala, že rozhodně není žádný typ na vdávání.

Vypadá to tedy, že o vážný vztah jí vlastně ani nejde. Svede snad kolegu jen kvůli dítěti? Drama patrně nebude nakonec jenom v seriálu.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje šťastná hvězda

Váš oblíbený časopis Moje šťastná hvězda dostal novější kabátek! Můžete se těšit na nové rubriky, ještě více žhavých kauz, které hýbou českým showbyznysem, dojemné osudy filmových legend i pikantní lásky slavných. To vše už v tomto čísle!

Komentáře

...