Svedla ženatého kolegu?

Věčná smolařka v lásce má konečně naději. Koho tlačí k oltáři?

Vlastní svatby se herečka Sabina Laurinová (48) zatím v životě nedočkala. Možná o to víc prožívala, když si ji měla možnost konečně vyzkoušet aspoň před kamerou. Jak sama přiznává, byl to velmi rozporuplný pocit. Zvlášť když před televizním oltářem údajně myslela na někoho úplně jiného, než koho jí přisoudil scénář.

Také vás může zajímat ...

Jedna z hlavních hvězd seriálu Sestřičky Modrý kód, herečka Sabina Laurinová (48) konečně zažila něco, co jí zatím osud nedopřál v reálném životě. Laurinová je po několika nevydařených vážných vztazích oficiálně už několik let sama.

O tom, že to ale tak docela není pravda, se v zákulisí natáčení ale šušká už dávno. Byla tak seriálová svatba sestřičky Mary jen generálkou na opravdovou veselku?

Nervózní jako skutečná nevěsta

Sabina se sice kdysi nechala slyšet, že svatba není její životní prioritou, zvlášť v době, kdy se každé druhé manželství rozpadá, přesto ale když si ve scénáři přečetla, co ji čeká, neubránila se lehkému šimrání v břiše.

A i podle lidí ze štábu si na přípravách seriálové svatby dala opravdu záležet, jakoby to měla být skutečná. „Měla jsem zvláštní pocit důležitosti,“ přiznala Laurinová to, jak moc si všechno okolo veselky užila. Asi nejvíc ji dostalo zkoušení svatebních šatů. V salonu i doprovodem strávila několik hodin a šaty prý vyzkoušela hned patery.

Rozhodování bylo podle jejích vlastních slov komplikované. „I já bych si takové vybrala. Mery by vyloženě za princeznu asi nešla, ale i mně v nich musí být dobře. A to se povedlo, bylo to těžké,“ prozradila představitelka seriálové vrchní sestry.

Dokonce i pocty během obřadu byly podle oblíbené herečky velmi reálné. „Sice jsme herci, ale když jsme si nasazovali prstýnky, tak jsem měla pocit, že z toho už neuteču,“ popsala to, co asi důvěrně zná každá žena, která si svatbu už zažila.

Opravdu to táhne se ženatým kolegou?

Mohlo by se tedy stát, že se herečka v této životní situaci našla a bude si ji chtít zopakovat ještě ve skutečném životě. A podle drbů ze zákulisí má už i kandidáta na ženicha.

Sabina bývala spojována s kolegou Markem Němcem (39), ale vždy se bránila, že jsou pouze dobrými přáteli. Spekulace pak ale jen přiživil fakt, že si vlastně vyprosila jeho návrat k sobě do seriálu. I podle lidí blízkých natáčení k sobě mají opravdu blízko.

Nicméně Marek je už dlouhé roky ženatý a tak, pokud je opravdu on tím, komu Laurinová popletla hlavu, stavěla by svoje štěstí na tom, že by někomu jinému způsobila velkou bolest. Přitom ona sama by měla dobře vědět, jak taková zrada bolí. Jenže srdci zkrátka neporučíš.

Brzy doma zůstane sama

Pokud by se opravdu chtěla herečka ještě někdy dostat pod čepec, zdá se, že teď je pro ni ta nejlepší doba. Její dvě dcery už dávno nejsou malé holčičky a starší Valentýna (19), kterou má ze vztahu s rockerem Josefem Vojtkem (55), už je dokonce dospělá a je tak jen otázkou času, kdy mámě vylétne z hnízda.

A i mladší Maja (12), jejímž otcem je Karel Kameník (53) už není na mamince tak závislá. Většina žen takovou situaci špatně snáší, obzvlášť pokud jsou s dětmi samy, tak jako Sabina. Na druhou stranu by tak měla dost prostoru věnovat se novému vztahu.

Navíc, i když jí padesátka pomalu klepe na dveře, stále je velmi krásnou ženou a má rozhodně co nabídnout i mladším mužům, pro které má podle svého okolí poslední dobou slabost. Ty by ale mohla odrazovat zodpovědnost, kterou by na sebe vzala vztahem se ženou s dětmi. I tam by tedy hrálo Laurinové do karet to, že holky už mají každá své zájmy.

Jako partnerka je skromná

Další plus, které může Sabina do vztahu vložit je to, že je údajně v partnerství velmi skromná a nepotřebuje být zahrnovaná žádným luxusem. Její jedinou podmínkou je dostávat od partnera lásku a pozornost. Ostatně po letech, kdy žila jen pro své holky by si zasloužila, aby si i pro ni konečně ten pravý přišel a ve vysněných šatech mu mohla říct svoje ano.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje sladké tajemství

Moje sladké tajemství je jedinečný časopis pro ženy, které se zajímají o aktuální dění v českém showbyznysu. Přináší strhující a poutavé novinky i zprávy ze života slavných osobností a odhaluje jejich skrytá tajemství. Je určený pro čtenářky hledající nápadité a zároveň oddechové čtení, u kterého si chtějí odpočinout od svých každodenních starostí. Velkou předností časopisu je důraz na obrazovou stránku a stručnost pikantních článků, které jdou doslova na dřeň příběhu.

Komentáře

reklama