Svého manžela dokázala změnit

Vendula Pizingerová (48) nedávno porodila svého druhého syna Josefa (2 měsíce). Ačkoli to ale vypadalo, že bude na vše sama, opak je pravdou. Jak toho dosáhla?

Také vás může zajímat ...

Když si svůj malý poklad vezla Vendula Pizingerová (48) domů z porodnice, hlodaly jí v hlavě velké obavy. Ale až po několika týdnech sžívání se s miminkem našla odvahu, aby své černé myšlenky veřejně přiznala.

„Jasně, že jsem měla strach, jak to budu zvládat, ale sama čumím, jak je to v pohodě a v klidu,“ říká Vendula, která kromě Josífka už má doma syna Jakuba (15). Ten je určitě šťastný za maminku, nicméně rozhodně s malým bratrem odmítá pózovat, aby se Vendula mohla fotkou pochlubit na sociálních sítích.

Kromě kojení umí všechno

Vendula tak má v současnosti pod svojí střechou tři kluky, o které je třeba se postarat. A tak je jasné, že minimálně ten nejstarší, otec malého Pepíčka a její manžel Josef Pizinger (33), musí přiložit ruku k dílu.

A podle jejích slov se Pepa rozhodně péče o novorozence nezalekne. „Zřejmě je to tím, že jsem už vyklidněná a Pepa je skvělý parťák, který kromě kojení zastane všechnu starost o malého,“ chválí svého mladšího partnera, pro kterého je rodičovská role novinkou.

Vendula si zatím miminka užívá, to se ale může brzy změnit.

Domácí práce pro něj moc nejsou

Slavná maminka tak vytřela zrak všem, kteří jí od mateřství na prahu padesátky zrazovali. Pizingerová to zvládá i proto, že ve svém věku se odmítá nervovat a ztrácet energii s věcmi, které podle ní mohou klidně počkat.

„Naštěstí mě nerozhází plný dřez s nádobím,“ směje se Vendula, která ale přiznává, že se jí v poslední době nevede jedna věc a tou je vaření. Skoro pokaždé prý jídlo připálí, protože se prostě zapomene a mazlí se se svým miminkem.

Zdá se ale, že jí to ostatní členové domácnosti v klidu odpustí! Navíc v současné situaci to může svádět na pomoc restauracím a večeří si v klidu objednat.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje sladké tajemství

Moje sladké tajemství je jedinečný časopis pro ženy, které se zajímají o aktuální dění v českém showbyznysu. Přináší strhující a poutavé novinky i zprávy ze života slavných osobností a odhaluje jejich skrytá tajemství. Je určený pro čtenářky hledající nápadité a zároveň oddechové čtení, u kterého si chtějí odpočinout od svých každodenních starostí. Velkou předností časopisu je důraz na obrazovou stránku a stručnost pikantních článků, které jdou doslova na dřeň příběhu.

Komentáře

reklama