Svého ochránce stále hledá

I když se v českém showbyznysu proslýchalo, že má herečku Kateřinu Kairu Hrachovcovou (45) a hokejového brankáře Marka Peksu (30) spojovat víc než jen práce, i kdyby to tak bylo, nejspíš je to pryč.

Dlouho se totiž po boku svalnatého fešáka neukázala. Co ale naopak ukazuje i nadále, je její odhalené tělo. A z toho lze vyčíst, že že by to ráda změnila a ráda by se do někoho opět zamilovala.

Také vás může zajímat ...
Kaira se cítí ve svém těle skvěle, a dává ho na odiv

Vždyť to není tak dávno, co se svěřila s tím, že by měl muž ženu chránit a pomáhat jí. A třeba svými odhalenými fotkami potenciálním ctitelům Kateřina ukazuje, že má co nabídnout.

„Když je vám hezky ve vašem těle, tak se člověk i méně stydí,“ říká Kateřina, která pro to, aby vypadala co nejlépe, tvrdě dře. A stejný přístup patrně bude vyžadovat i po někom, kdo by jí chtěl sbalit.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje sladké tajemství

Moje sladké tajemství je jedinečný časopis pro ženy, které se zajímají o aktuální dění v českém showbyznysu. Přináší strhující a poutavé novinky i zprávy ze života slavných osobností a odhaluje jejich skrytá tajemství. Je určený pro čtenářky hledající nápadité a zároveň oddechové čtení, u kterého si chtějí odpočinout od svých každodenních starostí. Velkou předností časopisu je důraz na obrazovou stránku a stručnost pikantních článků, které jdou doslova na dřeň příběhu.

Komentáře

...