Svého přítele pořádně rozmazluje

TK telelevize Prima k podzimnimu programu

Moderátorka Eva Perkausová (26) se po boku podnikatele Ivana Hecka (37) mění k nepoznání. Z dívky, která si užívala nočního života je oddaná partnerka, která chce pro svého miláčka jen to nejlepší.

Na sociálních sítích dokonce nastínila, že se snaží Ivanovi zařídit zázemí a ukázat mu, že rozhodně nemá problém být jednou ženu v domácnosti. Jakoby už podvědomě trénovala na to, až otěhotní a svou televizní kariéru odsune na druhou kolej.

Také vás může zajímat ...
Už jí nevadí trávit víc času doma.

Sice je stále velmi mladá, nicméně pokud by třeba chtěla velkou rodinu, rozhodně by nebylo od věci otěhotnět ještě před třicítkou.

A jelikož si Eva s Ivanem skvěle rozumí a působí hodně zamilovaně, klidně se může stát, že v dohledné době otěhotní. Na Primě by ostatně nebyla ani zdaleka první. V nedávné době přivedla na svět syna třeba Gabriela Lašková (30).

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje sladké tajemství

Moje sladké tajemství je jedinečný časopis pro ženy, které se zajímají o aktuální dění v českém showbyznysu. Přináší strhující a poutavé novinky i zprávy ze života slavných osobností a odhaluje jejich skrytá tajemství. Je určený pro čtenářky hledající nápadité a zároveň oddechové čtení, u kterého si chtějí odpočinout od svých každodenních starostí. Velkou předností časopisu je důraz na obrazovou stránku a stručnost pikantních článků, které jdou doslova na dřeň příběhu.

Komentáře

...