Svého rozvodu nelituje

Herec, kterého proslavila role v seriálu Beverly Hills 90210, Ian Ziering (56) se konečně rozhodl, že promluví o loňském rozvodu s Erin Kristine Ludwig (35).

Také vás může zajímat ...

Kdo by ale čekal, že si bude sypat popel na hlavu a litovat toho, že se jejich životní cesty rozdělily, ten by se pořádně pletl. „Nerozuměli jsme si. Zůstat v takovém manželství by bylo zlé,“ tvrdí herec, který společně se svou bývalou manželkou přivedl na svět dcery Miu (9) a Pennu (7).

Zdá se tak, že druhou šanci jejich společné lásce asi nedají a budou se soustředit především na to, aby si nedělali naschvály. Přece jen, momentálně je nejdůležitější, aby se dokázaly domluvit na péči dětí, které je tolik potřebují.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje sladké tajemství

Moje sladké tajemství je jedinečný časopis pro ženy, které se zajímají o aktuální dění v českém showbyznysu. Přináší strhující a poutavé novinky i zprávy ze života slavných osobností a odhaluje jejich skrytá tajemství. Je určený pro čtenářky hledající nápadité a zároveň oddechové čtení, u kterého si chtějí odpočinout od svých každodenních starostí. Velkou předností časopisu je důraz na obrazovou stránku a stručnost pikantních článků, které jdou doslova na dřeň příběhu.

Komentáře

...