Svého syna vzala konečně na milost?

Ještě nedávno tvrdila Nela Boudová (51), jak ji mrzí, jakým směrem se ubírá budoucnost jejích synů Andreje (19) a Dalibora (17). Starší z nich se věnuje muzice, mladší pak studuje tanec, což není zrovna směr, kterým chtěla, aby se ubíral.

Také vás může zajímat ...

Samozřejmě je ale jako správná matka i tak podporuje, a dokonce se nedávno objevila po boku Dalibora na přehlídce, kde byl právě on jednou z hvězd módní show. Podle mnohých má prý dokonce přirozený talent pro předvádění oblečení a je dost možné, že se jako model uchytí i do budoucna.

Taková slova určitě musela Nelu zahřát u srdce a mohla tak být na Dalibora oprávněně pyšná. Asi pochopila, že jí ani nic jiného nezbývá, jelikož už je ve věku, kdy většina chlapců rady matek pouští jedním uchem tam a druhým zase ven.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje sladké tajemství

Moje sladké tajemství je jedinečný časopis pro ženy, které se zajímají o aktuální dění v českém showbyznysu. Přináší strhující a poutavé novinky i zprávy ze života slavných osobností a odhaluje jejich skrytá tajemství. Je určený pro čtenářky hledající nápadité a zároveň oddechové čtení, u kterého si chtějí odpočinout od svých každodenních starostí. Velkou předností časopisu je důraz na obrazovou stránku a stručnost pikantních článků, které jdou doslova na dřeň příběhu.

Komentáře

reklama