Svému tělu dává pořádně zabrat

Zpěvačka a herečka Monika Absolonová (43) bojuje po porodu syna Matouša (1) s kily navíc. A jelikož už to trvá opravdu dlouho, tak jí došla trpělivost a rozhodla se, že půjde do skutečně drastické metody, jak něco shodit.

„Mám za sebou první týden přerušovaného půstu. Po dobu 8 hodin mohu jíst a dalších 16 hodin piju vodu, popřípadě kávu či čaj bez cukru i mléka. A celý týden bez alkoholu,“ pochlubila se Absolonová, která touží mít znovu co možná nejlepší postavu.

Také vás může zajímat ...

Proč ale tolik každé kilo navíc tolik řeší? Stěžuje si snad její partner Tomáš Horna (39), a nebo se chce Monika líbit kvůli tomu, aby si jí třeba někdo vybral coby herečku do seriálu?

Zase chce být tou sexy dračicí.

Už dlouho se spekuluje, že si její rodina nežije zrovna nad poměry a možná tak Absolonová usoudila, že by nebylo špatné dostat se do nějakého dlouhodobého projektu a mít každý měsíc jistý slušný honorář. Sice má stále nejraději zpěv, ovšem s koncerty je to stále kvůli koronaviru složité.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje sladké tajemství

Moje sladké tajemství je jedinečný časopis pro ženy, které se zajímají o aktuální dění v českém showbyznysu. Přináší strhující a poutavé novinky i zprávy ze života slavných osobností a odhaluje jejich skrytá tajemství. Je určený pro čtenářky hledající nápadité a zároveň oddechové čtení, u kterého si chtějí odpočinout od svých každodenních starostí. Velkou předností časopisu je důraz na obrazovou stránku a stručnost pikantních článků, které jdou doslova na dřeň příběhu.

Komentáře

...