Svěří dceru svému ex

Každý chce pro své dítě jen to nejlepší a stejné úmysly měla jistě i herečka známá ze seriálu Ordinace v růžové zahradě Ivana Jirešová (43).

Ona sama moc dobře ví, jak je umělecké branže náročná a že po dokončení konzervatoře je hodně těžké najít si uplatnění. Své dceři Sofi i (15) to vysvětlovala mnohokrát, a tak trochu se jí snažila herectví rozmluvit.

Také vás může zajímat ...

Sofie si ale stála za svým a talent, který v ní dřímá, chtěla zúročit a rozvíjet. Nedávno ji přijali na konzervatoř, a tak byla štěstím bez sebe. Její maminku to mělo ale spíš dost podráždit. Své dceři údajně nehodlá rozhodně nic ulehčovat.

Nebude jí pomáhat

Jirešová ví, jaká dřina její dceru čeká, ale pokud chce být dobrou herečkou, bude se s tím podle ní muset nějak popasovat. „Rozhodně nemám v plánu jí nějak vyšlapávat cestičku. Mně to taky nikdo neudělal a všechno jsem si zařídila vlastní pílí,“ svěřila se sympatická blondýnka.

Pak ale přišla s další šokující novinou. Jelikož se daná konzervatoř nachází v centru Prahy, bude mít Sofi i na starost její otec a Ivanin bývalý partner Ondřej Höppner (54). Má to údajně ke škole blíž než Ivana, která žije na okraji Prahy.

Chce si začít užívat?

A vypadá to, že ji taková změna náramně přišla vhod. Už si totiž měla začít plánovat výlety s kamarádkou Martou Jandovou (46). S tou se má brzy zúčastnit
závodu na paddleboardu, což je jeden z vodních sportů.

Obě budou teď muset dost trénovat a kdoví, s kým se u vody seznámí. A to by mohl být jeden z důvodů, proč bude mít teď Sofi i na starost Ondřej. Herečka si zřejmě chce začít užívat života a chce mít čas i sama pro sebe.

Přitom v minulosti o dceru bojovala zuby nehty. Nechtěla, aby se s otcem vídala. Situace se zřejmě dost změnila a je otázka, jak to teď v tomto jejich rodinném trojúhelníku půjde dál. Je dost možné, že nastanou další nová dramata.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje šťastná hvězda

Váš oblíbený časopis Moje šťastná hvězda dostal novější kabátek! Můžete se těšit na nové rubriky, ještě více žhavých kauz, které hýbou českým showbyznysem, dojemné osudy filmových legend i pikantní lásky slavných. To vše už v tomto čísle!

Komentáře

...