Světlana Nálepková: Kolik vypije vína?

Je správné pít každý den? Ano, říká se, že červené víno je zdravé, ale zkuste se zeptat svých jater, zda si to myslí také. Zkrátka nic se nesmí přehánět. Doufejme, že takto uvažuje i herečka a zpěvačka Světlana Nálepková, která se nedávno na vinici svaté Kláry v Praze nechala slyšet, že víno je její oblíbený nápoj.

„Můžu říct, že jsem velký vínopitec, zvláště červeného vína,“ přiznává se atraktivní blondýnka. Odvolává se na monolog jakéhosi pana doktora, který údajně vybízel své posluchače, aby pravidelně pili – muži tři deci, ženy dvě deci.

Také vás může zajímat ...

Světlana si řekla, že výjimka nemůže škodit, a rozhodla se, že si bude dávat decilitrů rovnou pět. Tak to je málem celá lahev vína, jedná-li se o lahev o objemu 0,75 litru. Nic ve zlém, ale onen tajemný pan doktor pravděpodobně nehlásal, že by měl každý člověk vypít flašku denně, aby byl zdravý.

Mějme raději na paměti moudrost, že alkohol je dobrý sluha, ale zlý pán. .

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj kousek štěstí

Každé pondělí se můžete potěšit novým vydáním časopisu MŮJ KOUSEK ŠTĚSTÍ. Najdete v něm aktuální zprávy ze společnosti, přitažlivé příběhy známých českých osobností, dechberoucí zážitky ze života čtenářů, spousty výherních křížovek a samozřejmě nechybí ani různé rady pro zdraví, krásu, zajímavé recepty a tipy pro volný čas.

Komentáře

...