Světlana Nálepková: OBROVSKÁ TRAGÉDIE V RODINĚ

Ani ne rok od svatby zbyly JOSEFINĚ NESVADBOVÉ (29), dceři páru SVĚTLANA NÁLEPKOVÁ (57) a MICHAL NESVADBA (60), oči pro pláč.

Když se v červenci roku 2013 vdávala dcera Michala Nesvadby a Světlany Nálepkové Pepina, všechno vypadalo jako naprostá idyla. Její nastávající MICHAL VAŠEK totiž na první pohled působil jako úspěšný podnikatel.Tehdy vlastnil jeden z barů v proslulé ostravské Stodolní ulici, jezdil v luxusním autě a hrál golf.

Také vás může zajímat ...

Přestože Josefinu rodina varovala, že se vdává po příliš krátké známosti, Josefina si svou veselku doslova vydupala a zaplatit za ni musel její táta.

Světlana Nálepková, Michal Nesvadba: Rozvedli se jen pouhý rok po narození dcery Josefiny.
Světlana Nálepková, Michal Nesvadba: Rozvedli se jen pouhý rok po narození dcery Josefiny.

Konec idyly

Z jejího manžela se však brzy vyklubal neúspěšný obchodník, který se doslova topil v dluzích. Manželství tak nevydrželo ani rok a nezachránil jej ani dnes už čtyřletý syn MICHAL. Vaško tehdy o svůj podnik přišel a musel prodat i své luxusní auto, protože skončil s exekucí na krku.

Svůj vztek a deprese si pak vybíjel právě na Pepině, kterou měl údajně psychicky týrat.

Šli po něm vymahači?

Vaškovy deprese z neúspěšného podnikání ale podle všeho neustoupily ani po letech. Teď přišel ale pořádný šok. Vašek spáchal sebevraždu. Otec prvního syna Pepiny Nesvadbové se podle posledních informací údajně oběsil.Tato zpráva přitom jeho exmanželku zasáhla jen několik měsíců poté, co porodila svého druhého syna, kterého si pořídila se současným partnerem, hercem ONDŘEJEM KAVANEM (40).

„Je to pravda. Vůbec nic nevíme, je to pro nás stejné překvapení jako pro všechny,“ potvrdila smutnou zprávu zdrcená herečka a babička malého Michala, Světlana Nálepková. Zda Vašek nechal dopis na rozloučenou a vyjasní se později, co ho k tragickému řešení vedlo, se zatím neví.

Pro celou slavnou rodinu je to však obrovský šok a nikdo z nich prý netušil, že je na tom zkrachovalý podnikatel psychicky tak špatně a nedokázal unést, že přišel nejen o svůj podnik, ale i manželku a syna.

Spekuluje se také o tom, zda se nestal obětí vydírání nějakých věřitelů kvůli svým dluhům, což ho mělo přimět k sebevraždě.

Josefína Nesvadbová, Ondřej Kavan
Josefína Nesvadbová, Ondřej Kavan
Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje šťastná hvězda

Váš oblíbený časopis Moje šťastná hvězda dostal novější kabátek! Můžete se těšit na nové rubriky, ještě více žhavých kauz, které hýbou českým showbyznysem, dojemné osudy filmových legend i pikantní lásky slavných. To vše už v tomto čísle!

Komentáře

...