Světlana Nálepková: Riskuje život kvůli mužům

Nechce tvrdit, že tam opět nevyrazí

Herečka a z p ě v a č k a SVĚTLANA NÁLEPKOVÁ (57) si prošla několika nevydařenými vztahy, a jak se zdá, ani její poslední románek s o 19 let mladším VÁCLAVEM PLESKOU (38), který trval pět let, nedopadl podle jejích představ. Alespoň tomu všechno nasvědčuje.

Něco si tam v sobě vyřeší

Nejdříve se v květnu Světlana nechala slyšet, že se sice na jaro a léto velmi těšila, ale neočekává od něj, že by měla přijít nějaká velká láska. „S modrým nebem nad hlavou všechny problémy mizí a všechno se mnohem lépe snáší,“ míní kudrnatá blondýnka, která si asi s příchodem slunečn í c h paprsků léčí po rozchodu bolístky na duši.

Veškeré domněnky o tom, že je už nějaký ten pátek sama, pak potvrdila v nedávném rozhovoru, ve kterém se svěřila, že do Malého Tibetu v Indii, kam se vydala už třikrát, jezdí hlavně z důvodů, aby si odpustila, že nebyla schopná vystoupit ze začarovaného kruhu neuspokojivých partnerských v z t a h ů a stále se opakujících t y p ů m u ž ů , které si přitahovala do života.

Také vás může zajímat ...

Co na tom, že při každé návštěvě málem přišla o život.

„Zpátky domů se vracím vždycky v dosti zbídačeném stavu, hlavně fyzicky,“ netají se Nálepková.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje šťastná hvězda

MOJE ŠŤASTNÁ HVĚZDA je připravena na stáncích každou středu. A s ní skutečný život populárních herců, zpěváků, moderátorů či jiných známých celebrit. Moje šťastná hvězda chce nabídnout jen to nejlepší. Nechybí recepty, horoskopy, zajímavosti, rady pro zdraví i krásu i soutěže o lákavé ceny. Časopis pravidelně zařazuje i bonusové několikastránkové přílohy, které jsou zdarma.

Komentáře

...