Svlékání už má dost

Nahé scény jí dělají obrovský problém.

Zlá sestra ze seriálu Slunečná BÁRA JÁNOVÁ (30) možná působí jako svůdnice, ale pravda má být úplně jiná. Milostné scény jí jsou nepříjemné a také se nerada svléká před cizími lidmi. Mohlo by to ohrozit její práci?

Seriál Slunečná od prvního dílu válcuje konkurenci a jeho sledovanost je díl od dílu vyšší. Jedna z hlavních postav, herečka Bára Jánová (30), je pyšná na to, že může být součástí takového projektu. V seriálu ztvárňuje vypočítavou sestru herečky Evy Burešové (26) a chápe, že někteří diváci mohou její seriálovou povahu zaměňovat za její vlastní.

Také vás může zajímat ...

Bára je ale údajně úplně jiná. Není to žádná svůdnice, nerada se svléká a nepříjemné jí jsou i milostné scény. Nejvíce lituje scény ze seriálu Doktoři z Počátků. Její kariéra tehdy vzkvétala a tvůrci seriálu chtěli, aby se ukázala nahá.

Dlouhou dobu odmítala, ale nakonec se nechala přemluvit. Diváci tedy už mohli vidět jak její pozadí, tak i poprsí. To v ní zřejmě vyvolalo jakési trauma a nahotě se teď snaží za každou cenu vyhnout.

Pod peřinou bývá oblečená

Přednedávnem televize odvysílala díl, ve kterém je Jánová v posteli se svým hereckým kolegou Lukášem Langmajerem (39). Na první pohled to vypadá, jako kdyby byla Bára úplně nahá. Ona nám však objasnila pravdu.

Měla na sobě tílko, u kterého si jen shrnula ramínka. I to jí ale bylo nepříjemné. Jak chce zvládnout další případné milostné scény? Tvůrci se jí zatím snaží vycházet vstříc, ale nejspíš to tak nepůjde vždy.

O její místo by se rvaly

Jde převážně o seriál o vztazích. Milenců může během několika dílů vystřídat několik. Jánová asi bude muset odhodit stud stranou, protože tušíme, že ji přece jen pár milostných scén čeká a nemine. Ona sama ví, co by ostatní herečky daly za takovou roli, jakou hraje ona. To ji pravděpodobně motivuje k tomu, aby vydržela a poctivě hrála podle scénáře.

Na finanční ohodnocení si také rozhodně nemůže stěžovat, ba naopak. Měsíčně si jen díky této seriálové roli vydělá herečka přes sto tisíc korun, což už je více než slušné. Otázkou však zůstává, zda se skutečně dokáže kvůli seriálu a penězům změnit.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje šťastná hvězda

Váš oblíbený časopis Moje šťastná hvězda dostal novější kabátek! Můžete se těšit na nové rubriky, ještě více žhavých kauz, které hýbou českým showbyznysem, dojemné osudy filmových legend i pikantní lásky slavných. To vše už v tomto čísle!

Komentáře

...