Svlékl se donaha

Své fanynky pořádně šokoval! Čím? Svým dokonale vypracovaným tělem. Bořek Slezáček (52) hraje jednu z hlavních postav českého detektivního seriálu, a tak si musel svou figuru pořádně vysportovat.

Nyní ji však na videu odhalil v plné parádě a ženám všech věkových kategorií se tajil dech. Na videu si totiž zakrývá jen své přirození, jinak je zcela nahý. To samozřejmě neušlo pozornosti ani jeho kolegů a dalších diváků.

Také vás může zajímat ...

Jeho pověst ho totiž předchází. Před několika lety se o něm totiž psalo jako o člověku, který má velmi rád alkohol.
Kamkoliv přišel, způsobil nějaký skandál.

Sám možná netušil, jaký to vyvolá poprask

Ženy se mu proto raději vyhýbaly obloukem. V posledních letech ale sekal latinu. Avšak poté, co zveřejnil své obnažené video, se zase začalo spekulovat nad tím, jestli náhodou zase nezačal pít.

Sám ale tvrdí, že chtěl videem jen podpořit projekt svých kamarádů. Zda se mu to povedlo, se teprve uvidí, jedno je ale jisté už teď – stal se z něj nový český sexuální symbol.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje šťastná hvězda

Váš oblíbený časopis Moje šťastná hvězda dostal novější kabátek! Můžete se těšit na nové rubriky, ještě více žhavých kauz, které hýbou českým showbyznysem, dojemné osudy filmových legend i pikantní lásky slavných. To vše už v tomto čísle!

Komentáře

...