Svou lásku si museli opravdu tvrdě vybojovat!

Asi jen málokdo by čekal, že si vážená slovenská herečka Hana Gregorová najde po smrti milovaného manžela Radoslava Brzobohatého (†79) o třicet let mladšího partnera a společně se postarají o jeden z největších mediálních skandálů.

Ani ona sama podobně kontroverzní známost neplánovala. Vždyť ještě před několika málo lety tvrdila, že si po svém boku neumí jiného muže, nežli Brzobohatého představit. „Myslím, že je málo mužů, kteří by si troufli, když je laťka nastavená tak vysoko,“ nechala se tehdy slyšet herečka. Ondřej Koptík se ale odvážil a nezabránil mu v tom ani fakt, že byl v té době ženatý táta dvou malých dětí.

Také vás může zajímat ...

Gregorová se zpočátku vztahu bránila, nakonec podlehla a za své rozhodnutí nejednou tvrdě zaplatila. Zdá se ale, že všechna prožitá příkoří partnery nakonec stmelila natolik, že je dnes už nedokáže nic rozdělit.

Poprvé se jenom minuli

Jedno se Ondřeji Koptíkovi upřít nedá, když něco chce, jde si zjevně velmi tvrdě za svým. Jeho touha po úspěchu a životu v divokých vlnách českého showbyznysu mu dlouho nedala spát. Stát se slavným toužil ještě dlouho před tím, než potkal svou současnou partnerku. Veškeré jeho pokusy proniknout mezi slavné vyšly ale bohužel marně.

Dokonce i ten, když se přihlásil v roce 2003 do soutěže Muž roku. Ačkoli patřil mezi finalisty, na žádnou z předních příček nakonec nedosáhl.

Osud ale zřejmě chtěl, aby se tehdy soutěže zúčastnil.

Tehdy se tam totiž setkal s vdovou po herecké legendě. Zda mezi nimi přeskočila jiskra či nikoli, těžko soudit, v každém případě se prý ve vší počestnosti jejich cesty rozešly, aby se o několik let později mohli stát jedním z nejsledovanějších párů současnosti. Neúspěch v soutěži byl zřejmě pro Koptíka obrovskou ranou, protože se rozhodl usadit a zkusit žít normálně.

Po soutěži se začal věnovat obchodu, přesněji řečeno se stal obchodním zástupcem jednoho mobilního operátora, oženil se a měl dvě děti. Rodinný život ale zřejmě nebyl to, po čem by mladý ambiciózní muž ze srdce toužil. V teple domova ho neudržel ani fakt, že měl krásnou manželku a dva zdravé potomky. Díky své práci se však seznámil s Gregorovou, díky které zná jeho jméno snad každý.

Zazvonil u jejích dveří

Snad tomu opravdu chtěl osud, že se jednoho dne objevil u dveří Gregorové právě Koptík. Herečka si na firmě, kde pracoval, objednala někoho, kdo by jí přišel domů zprovoznit internet. Jenže, když se u ní doma v Říčanech mladý muž objevil, Haně se prý podlomila kolena. A to i přesto, že dlouhé čtyři roky od smrti svého milovaného manžela, na jiného muže podle svých slov ani nepomyslela.

„V první moment mi něčím připomínal Radka.

Měl na sobě třeba podobnou košili jako on,“ svěřila se herečka s tím, že se snažila své hříšné myšlenky co nejrychleji zahnat. Jenže Koptík se ke Gregorové kvůli internetu vracel ještě několikrát a začal s ní bez ostychu flirtovat. „Když mi prozradil, kolik mu je, dokonce jsem propukla v hlasitý smích. Až mi tekly slzy,“ přiznala se s tím, že Koptík se jejím výsměchem nenechal zahnat.

Naprosto mu prý učarovala a nehodlal se jí za žádnou cenu vzdát. Gregorové ale prý připadalo nemístné mít vztah s mužem, který byl mladší než její vlastní syn Ondřej Gregor Brzobohatý (37). Na radu svých kamarádek, ale povolila a rozhodla se dát nakonec Koptíkovi šanci.

Nechtěl vztah na jednu noc

Kamarádky Haně prý říkaly, ať si užívá, že aspoň bude mít v domově důchodců na co vzpomínat. „Jenže když proběhl první sex, tak mi Ondřej začal vypisovat doslova litanie,“ vzpomíná na okamžik, kdy jí došlo, že mladý obchodní zástupce chce víc, než jen vztah na jednu noc. Z počátku totiž brala jeho city s rezervou, pak jim ale podlehla. Vztah se z pochopitelných důvodů snažila maximálně utajit.

Nakonec všechno vyšlo najevo, když Koptík, údajně zcela náhodou jejich románek prozradil na sociální síti, když vložil jejich společnou fotografii. Netušil prý, že je jeho profil veřejný. A o poprask kolosálních rozměrů bylo okamžitě postaráno.

Pár na každém kroku pronásledovaly novináři a nebyl snad časopis, na jehož obálce by se Koptík s Gregorovou neobjevil.

Okamžitě se začaly rojit spekulace, že mladší muž herečku jen využívá a jeho city nejsou upřímné. Tomu ale Hana odmítala věřit. „Poznala bych kdyby mě chtěl někdo využít. A jsem si jistá, že to tak není,“ říká o svém partnerovi dodnes.

Hodně nepovedené zásnuby

Poprvé se rozhodl požádat svou vyvolenou o ruku v Alpách na ledovci Hintertux, kam Koptík vzal Hanku na výlet. Ondřej, s nímž byla tehdy pouhých devět měsíců, před ní poklekl a pronesl dojemnou řeč, kterou četl z papíru. Herečka byla prý tak zmatená a dojatá zároveň, že nemohla říct nic jiného než ano. Od partnera tehdy dostala překrásný prsten za bezmála sto tisíc korun.

Partneři měli bohužel v zádech doslova armádu novinářů s fotoaparáty, kterou si Koptík pro tento účel údajně objednal.

Hanku to prý tehdy mrzelo a na Ondřeje se zlobila.

Dokonce natolik, že zasnoubení popřela a zrušila. „Zásnuby neplatí. Neřekla jsem ano, byla jsem zaskočená,“ uváděla věci na pravou míru. Zásnuby své slavné mámy nenesly dobře ani její děti, syn Ondřej a dcera Rola (42). Oba totiž měly strach, že by mladý ambiciózní muž mohl chtít jejich mámu využít, aby se zviditelnil.

Po nepovedených zásnubách prošel vztah Hanky první vážnou krizí a Koptík dostal zákaz mluvit o nich na veřejnosti.

Pomstil se jí za rozchod

Před třemi lety se objevila zpráva, že Haně došla trpělivost a svého mladšího partnera vyhodila z domu. Za vším měla být jeho drogová závislost. Ovšem to, co po rozchodu následovalo, nečekal asi nikdo. Ondřej Koptík se začal své milované velmi krutě mstít. Nejprve tedy jen prosil o odpuštění, pak ale přitvrdil a Gregorové udělal ze života peklo.

Když nepomáhaly zoufalé prosby, romantické básně ani stovky soukromých zpráv, začal zveřejňovat veškeré intimní detaily jejich společného života a Hanu tím naprosto ponížil a znemožnil.

Nakonec zaútočil nejen na ni, ale i na její děti a zesnulého manžela, čímž pošpinil jeho památku. Na své bývalé partnerce nenechal nit suchou. Gregorová byla pod obrovským tlakem až zkolabovala a skončila v péči lékařů. „Nic chytřejšího mě nenapadlo, než se se začnu mstít. Že ji začnu pomlouvat a zničím její pověst totálně.

Byl jsem studnice lživých informací a zájemci se jenom hrnuli,“ sypal si Koptík koncem roku 2017 popel na hlavu a tvrdil, že prý pochopil, že ze sebe udělal toho největšího československého zoufalce a idiota.

Dokázala mu vše odpustit

Čekal by to jen málokdo, ale Hana Gregorová nakonec Ondřeji Koptíkovi všechno odpustila. Za vším byly údajně tvrdé drogy, které si pohrály s jeho myslí. V jádru je to ale podle herečky dobrý člověk. Ačkoli jejich vztah prošel opravdu velkou zkouškou, vše nakonec skončilo šťastně.

Druhou šanci, kterou Ondřej dostal využil podle všeho na maximum a se slavnou partnerkou vypadají jako zamilované hrdličky. „ Dala jsem druhou šanci. Jsem nekompromisní, neodpouštím jen tak, kdyby nevyšla, je konec,“ promluvila nedávno výjimečně herečka o svém vztahu.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj kousek štěstí

Každé pondělí se můžete potěšit novým vydáním časopisu MŮJ KOUSEK ŠTĚSTÍ. Najdete v něm aktuální zprávy ze společnosti, přitažlivé příběhy známých českých osobností, dechberoucí zážitky ze života čtenářů, spousty výherních křížovek a samozřejmě nechybí ani různé rady pro zdraví, krásu, zajímavé recepty a tipy pro volný čas.

Komentáře

reklama