Svou matku nenáviděla. Konečně se k ní vrací

V seriálu Slunečná hraje Karolínu, holku z děcáku, která nemá rodiče. A tak by její představitelka Denisa Nesvačilová (29) mohla být ráda, že ona má to štěstí, že oba rodiče má. Přesto sama přiznává, že s matkou jim vztah dlouho nefungoval.

Dokonce to došlo tak daleko, že Denisa svoji matku přestala respektovat a přestala si jí vážit. Za vším zřejmě stálo především to, že herečka měla vždy blízký vztah s otcem, se kterým se po rozvodu rodičů nemohla vídat.

Také vás může zajímat ...

Denisa skončila s matkou v malém bytě a na jedné manželské posteli. Matka, která rozvod špatně snášela, si nedokázala poradit se svým smutkem, a Denisu dokonce budila a valila do ní své starosti. A to dceři nedělalo vůbec dobře. Začala se matce vzdalovat a opět se začala vídat s tátou.

To byl pro její matku ovšem podraz. Před dvěma lety se Denisa z domova odstěhovala a od té doby se jejich vztahy začínají rovnat. Zkušenost ji ale poznamenala.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj čas na kafíčko

Ve čtvrtek vycházející Můj čas na kafíčko odhaluje strhující životní story slavných hvězd, jejich lásky, prohry, vítězství, spalující vášně, bolestné rozchody, i usmíření a osudové vzestupy i pády těch největších českých i světových legend. To vše a mnohem více najdete v časopise Můj čas na kafíčko.

Komentáře

reklama