Svou partnerku se snaží tajit

Nejenom, že má za sebou herec ze seriálu Slunečná Vladimír Polívka (31) surový útok díky kterému skončil v nemocnici, ale také složité životní období, kterým si prošel během karantény.

Ta je sice za námi už několik týdnů, nicméně až nedávno se o ní Vladimír rozpovídal. Chybělo mu nejen divadlo a adrenalin s ním spojený, ale také cvičení. Nakonec 2,5 měsíce strávil na Moravě v blízkosti rodiny a také své partnerky, o které nechce prozradit ani slůvko.

Také vás může zajímat ...

Která dívka s ním tak momentálně randí, je zatím velkou záhadou. „Ona není z oboru, nemyslím, že by chtěla, abych tady o ní mluvil,“ mlží Polívka a patrně chce aby se co nejdéle podařilo mít jí jen pro sebe a nedělit se o ni s nenasytnými novináři.

Díky Slunečné je teď hodně na očích

Těžko ale říct, jak dlouho se mu to podaří. Jelikož je momentálně součástí oblíbeného seriálu Slunečná, bude pod drobnohledem veřejnosti víc než kdykoli v minulosti.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje sladké tajemství

Moje sladké tajemství je jedinečný časopis pro ženy, které se zajímají o aktuální dění v českém showbyznysu. Přináší strhující a poutavé novinky i zprávy ze života slavných osobností a odhaluje jejich skrytá tajemství. Je určený pro čtenářky hledající nápadité a zároveň oddechové čtení, u kterého si chtějí odpočinout od svých každodenních starostí. Velkou předností časopisu je důraz na obrazovou stránku a stručnost pikantních článků, které jdou doslova na dřeň příběhu.

Komentáře

...