Svou vlastní krev vyhodila na ulici

Nedokázala odsoudit dceru kvůli drogám. Sama totiž kdysi byla závislá na alkoholu!

Úspěšná herečka Vilma Cibulková (55) si během svého života několikrát prošla doslova peklem na zemi. Úplně nejhorší období prožila, když její dospívající dcera Šimona skončila kvůli své silné závislosti na drogách na ulici.

Dnes je dcera Vilmy Cibulkové (55) úspěšná studentka, která se učí cizí jazyky a cestuje. Ovšem vždy tomu tak nebylo. Asi před šesti lety to s Šimonou (25) vypadalo skutečně bledě. Žila na ulici doslova ze dne na den a brala pervitin.

Také vás může zajímat ...

Když na tom byla nejhůře, tak o ní Vilma vlastně vůbec nic nevěděla. „Ve chvíli, kdy jsem jí našla, jsem byla vděčná za to, že alespoň přišla na místo srazu,“ přiznala později herečka. Nosila jí šaty a jídlo Pak ještě vyprávěla, že Šimoně na místo setkání nosila teplé oblečení nebo nějaké jídlo.

Šimona je sama velmi svérázná. Po kom to tak asi má?

Vilma pak z jejich setkání chodila v noci z centra domů do Počernic raději pěšky. Potřebovala totiž ze sebe dostat ten zoufalý smutek. Aby si pláč a úzkost nepřenášela domů a do práce. Bála se, že dcera zemře Cibulková se pak ještě svěřila, že pro rodiče je nejhorší, když musí žít ze dne na den s vědomím, že jejich potomek může zemřít.

A že se to může stát dřív, než to dojde samotnému dítěti. Přitom to byla právě Vilma, kdo Šimonu vyhodil z bytu. Stalo se to ve chvíli, kdy konečně pochopila, že dokud bude mít Šimona doma zázemí, tak nezačne se svou závislostí bojovat.

Dokázala to ale až po spoustě nesplněných slibů a nevydařených pokusech o nápravu. Rozhodla se pro léčbu Přesto Vilma Šimoně stále věřila a doufala, že to její dcera nějak zvládne. Také se snažila soustředit na vlastní duševní síly, aby mohla v případě nouze dceři pomoci.

Jak je vidět, zdánlivě drsný přístup Cibulkové, nakonec přinesl své ovoce. Šimona se rozhodla pro léčbu, kterou absolvovala v komunitním centru. A přestože je to zatím stále poněkud neobvyklý typ terapie, tak se v Šimonině případě velmi osvědčil.

Měla stejný problém I když si herečka během uplynulých let prošla kvůli Šimoně doslova peklem, tak ji nikdy nedokázala odsoudit. Snad i proto, že sama kdysi bojovala s démonem alkoholu. A stejně jako nedávno Šimona, tak i Vilma svůj boj se závislostí tehdy vyhrála.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje sladké tajemství

Moje sladké tajemství je jedinečný časopis pro ženy, které se zajímají o aktuální dění v českém showbyznysu. Přináší strhující a poutavé novinky i zprávy ze života slavných osobností a odhaluje jejich skrytá tajemství. Je určený pro čtenářky hledající nápadité a zároveň oddechové čtení, u kterého si chtějí odpočinout od svých každodenních starostí. Velkou předností časopisu je důraz na obrazovou stránku a stručnost pikantních článků, které jdou doslova na dřeň příběhu.

Komentáře

reklama