Svým bohatstvím se nemá potřebu chlubit

Ne každý má potřebu vytrubovat do světa, kolik peněz vydělává, a nebo se chlubit luxusními dovolenými či nákupy. Málokdo by tak tipoval, že je „těžce za vodou“ právě charismatický herec Jan Přeučil (83).

Ten, ačkoli by si to mohl dovolit, neutrácí za nesmysly a pozlátka a raději si své peníze šetří. „Já jsem byl vždy skromný a takový i budu až do své smrti,“ říká herec s nezaměnitelným hlasem.

Také vás může zajímat ...
Jan dává mimo jiné také lekce rétoriky.

Přeučil si stále vydělává herectvím, ale k tomu také dává kurzy rétoriky a to ne zrovna za malé sumy. Nejspíš tak má na svém kontě několik milionů korun a nějaká koronavirová pandemie a s ní spojená karanténa ho tak nejspíš nerozhodila.

I on má ale alespoň jednu menší závislost, za kterou utrácí. Herec totiž miluje klobouky a doma jich má mít něco okolo stovky. A to dá rozum, že nekupuje žádné nekvalitní kousky, ale když má tak rád, tak si připlatí…

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje sladké tajemství

Moje sladké tajemství je jedinečný časopis pro ženy, které se zajímají o aktuální dění v českém showbyznysu. Přináší strhující a poutavé novinky i zprávy ze života slavných osobností a odhaluje jejich skrytá tajemství. Je určený pro čtenářky hledající nápadité a zároveň oddechové čtení, u kterého si chtějí odpočinout od svých každodenních starostí. Velkou předností časopisu je důraz na obrazovou stránku a stručnost pikantních článků, které jdou doslova na dřeň příběhu.

Komentáře

...