Svým nečekaným rozvodem Monica Bellucci a Vincent Cassel všechny překvapili!

Druhou dceru přivedla Monica na svět v pětačtyřiceti letech!

Italská kráska Monica Bellucci (56) vypadá, jako by nestárla. Vrásky jí nepřidělal ani rozvod s dlouholetým manželem Vincentem Casselem (53).

Otcem Vincenta Cassela (53) byl známý francouzský herec Jean-Pierre Cassel (+74). Malý Vincent tak měl možnost vidět na vlastní oči, co herecké řemeslo obnáší. Proto ho také od podobné kariéry zrazovala jeho matka.

Také vás může zajímat ...

Nejprve jí uposlechl a místo na divadelní prkna nebo před filmovou kameru zamířil Vincent směrem k cirkusu. Studoval cirkusovou školu a svoji pracovní kariéru začal jako klaun. Rozesmával publikum v šapitó celé čtyři roky. K herectví se ale potom stejně dostal.

Dohromady je svedl film.

Ve filmu jí pomstil!

Nejen díky slavnému jménu na sebe Vincent upoutal pozornost hned poté, co začal dostávat první role. Jedna z nich se mu pak stala osudnou v soukromém životě. Bylo to v roce 1996. Ve snímku Byt byla jeho partnerkou italská herečka a modelka Monica Bellucci (56).

Ta za sebou měla také zajímavé životní zkušenosti. Původně chtěla být právničkou, pak využila svůj vzhled k práci v modelingu. Přišly nabídky filmových rolí a do Hollywoodu zavítala dříve než Vincent. S tím se do sebe při natáčení Bytu zamilovali a vytvořili dvojici i v dalších filmech.

Jeden z nich byl pořádně drsný. Jmenoval se Zvrácený, byl vyprávěn od konce směrem k začátku. Monica se v něm stala obětí krutého znásilnění, Vincent pak byl mužem, který tento zločin stejně brutálně pomstil.

Byli rozdílní a to je prý drželo pohromadě

Na Monice obdivoval Vincet vždy nejen krásu, ale také inteligenci a pochopení. Oceňoval, jak je pozorná a laskavá k ostatním lidem. Pár spolu měl dvě dcery, přičemž tu druhou přivedla Monica na svět až v pětačtyřiceti letech, a to přirozeným porodem.

Vypadalo to, že tohle herecké manželství bude patřit k zářivým výjimkám, kdy spolu dva lidé z dané profese vydrží napořád.

Tím větší nastalo překvapení, když Vincent a Monica oznámili světu, že jejich vztah končí. Podepsat se na tom mohl i fakt, že se jednalo často o manželství na dálku. Oba vlastně zůstávali ve svých rodných zemích a setkávali se hlavně ve svém luxusním domě v Brazílii. Vincent po rozvodu také řekl, že oba vlastně byli úplně rozdílnými lidmi.

To mohlo dost dlouho držet dva protiklady u sebe, nakonec se ale odlišnost povah ukázala být překážkou pro celoživotní vztah. Nepralo se žádné „špinavé prádlo“ a oba herci zůstali nadále přáteli. „Láska nezmizí, jen se změnila,“ řekla Monica.

Ona sama si po rozvodu vychutnávala svobodu, Vincent zalovil mezi mladými modelkami a jeho partnerkou se stala exoticky vyhlížející Tina Kunakey (23). Nijak mu nevadil vysoký věkový rozdíl a v roce 2018 si ji vzal!

Po rozvodu se stala krásná Italka nejstarší milenkou Jamese Bonda!

Už po rozvodu s Vincentem Casselem překonala Monica Bellucci jeden filmový rekord. Stala se totiž nejstarší bondgirl, tedy ženou, která popletla hlavu agentovi 007 Jamesu Bondovi. Stalo se tak v roce 2015 ve filmu Spectre.

Do té doby rekord držela 39letá herečka Honor Blackman (+94) z filmu Goldfinger. Monice bylo v době natáčení jednapadesát let, rozhodně na ně ale nevypadala. Pikantní bylo, že se před kamerou setkala s kolegyní Léou Seydoux (35), se kterou jí měl Vincent údajně podvádět.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj čas na kafíčko

Ve čtvrtek vycházející Můj čas na kafíčko odhaluje strhující životní story slavných hvězd, jejich lásky, prohry, vítězství, spalující vášně, bolestné rozchody, i usmíření a osudové vzestupy i pády těch největších českých i světových legend. To vše a mnohem více najdete v časopise Můj čas na kafíčko.

Komentáře

reklama