Sylvester Stallone neměl odvahu říct přítelkyni do očí, že je konec!

Měli spolu naplánovanou budoucnost, čekala s ním dítě a přece jí řekl, že chce skončit!

Ve své kariéře hrál Sylvester Stallone (73) svalnaté hrdiny, ve vztahu se svojí současnou ženou Jennifer Flavin (51) se ale dostal do situace, kdy zbaběle utekl!

Než se ze Sylvestera Stalloneho (73) stala hollywoodská hvězda, prošel si v životě těžkými obdobími. Už na škole trpěl šikanou ze strany spolužáků, mimo jiné kvůli své částečně ochrnuté tváři. A před kamerou začínal dokonce v tvrdém erotickém filmu! Ještě když se v roce 1974 poprvé ženil, na velkou kariéru to nevypadalo.

Také vás může zajímat ...

Proslavil se a přestal být věrný!

V dobách největší nouze nabízel Sylvester dokonce k prodeji svého psa, aby měl alespoň nějaké peníze. Mezitím si napsal scénář k filmu Rocky, který byl tak trochu o něm: o outsiderovi v boxerském ringu, který se propracuje ke slávě.

Sen, který pak ožil na filmovém plátně, se pro Sylvestera stal skutečností! Následoval Oscar, velká sláva a hodně peněz, tím spíš, když se zanedlouho herec proslavil ještě jako Rambo. Radost to přineslo i jeho první ženě, ovšem Sylvester jí moc věrný nebyl. Následoval rozvod a jeden velký silákův omyl.

Zakoukal se totiž do své dánské kolegyně, bývalé modelky Brigitte Nielsen (56). Na té byl šíleně závislý, o ruku jí žádal na kolenou jako malý kluk. Souhlasila, ovšem manželství brzy ztroskotalo. Prý to bylo hlavně kvůli tomu, že Sylvester do sebe cpal steroidy, což mělo katastrofální vliv na jeho výkon v posteli!

V jediné chvíli se jí zhroutil den!

Se svojí druhou ženou Jennifer Flavin (51) se Sylvester potkal náhodně v restauraci. O 22 let mladší modelka do té doby neprožívala úplně nejšťastnější život, hlavně dětství v chudé početné rodině bez otce bylo hodně problematické. Vztah se slavným hercem sice začal hezky, ale potom přišly velké komplikace.

Sylvester se rozhodl, že všechno ukončí. Měl k tomu dva důvody. Tím prvním byly dosavadní drsné zkušenosti z obou manželství. Tím druhým pak, že se při natáčení filmu Specialista zakoukal do jiné modelky, která byla dokonce kamarádkou Jennifer.

Nedokázal to ale své partnerce říct do očí, tak poněkud nedůstojně poslal dlouhý, ručně psaný dopis o rozchodu přes kurýrní službu. Pro Jennifer se jednalo o naprostý šok, protože už měla se Sylvesterem naplánovanou budoucnost. A nejen to, dokonce s ním čekala dítě! Později líčila, že se její svět tehdy zhroutil jako domeček z karet.

„Netušila jsem, že se něco takového může stát,“ konstatovala.

Naštěstí pro ni všechno dobře dopadlo. Ještě předtím, než přivedla na svět Sylvesterovu dceru, se pár dal znovu dohromady. A svalnatý hrdina se nechal dokonce přemluvit i ke třetí svatbě.

V manželství s Jennifer se pak stal otcem dalších dvou dcer, takže jako zástupce mužského pokolení je doma v menšině. S nadsázkou to přiznal, když řekl: „U nás je matriarchát. Dokonce i psi jsou feny a ten jediný samec je vykastrovaný.“

Kdyby mohla vrátit čas, tak by svatbu zrušila!

Když si Sylvester bral svoji druhou ženu Brigitte Nielsen, všichni se na dánskou modelku, mladší o sedmnáct let, dívali jako na zlatokopku. Ta ovšem později popírala, že by to byla ona, kdo o vztah a svatbu usiloval.

Brali se po několikaměsíční známosti, i když modelka měla pochybnosti, jestli to není moc brzy. Její přátelé jí ale přesvědčovali, aby do toho šla, protože si přece „brala Rockyho“. Po pár měsících ale zjistila, že vše byl omyl a kdyby bývala mohla vrátit čas, tak by se nevdávala!

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj čas na kafíčko

Ve čtvrtek vycházející Můj čas na kafíčko odhaluje strhující životní story slavných hvězd, jejich lásky, prohry, vítězství, spalující vášně, bolestné rozchody, i usmíření a osudové vzestupy i pády těch největších českých i světových legend. To vše a mnohem více najdete v časopise Můj čas na kafíčko.

Komentáře

...