Sympaťák George Clooney bude mít dvojčata!

Nemůže se dočkat

Otázka je, zda dvojčata počali přírodní cestou, nebo museli spoléhat na umělé oplodnění.

Ještě nedávno se spekulovalo o jejich rozchodu, teď přišla zpráva, která to nejen vyvrátila, ale navíc potvrdila, že vztah je pevnější než kdy předtím. Slavný hollywoodský fešák GEORGE CLOONEY (55) a jeho žena AMAL (38) budou poprvé rodiči. A hned dvojnásobnými, čekají totiž dvojčata! A aby té radosti nebylo ještě málo, budou mít pěkný sourozenecký páreček – kluka a holku.

Těhotenství médiím potvrdil blízký přítel páru s tím, že když se rodiče dozvěděli, že budou mít dvojčata, byli nejen překvapeni, ale zpočátku i trochu vyděšeni. Výbavičku začali pořizovat jen pro jedno dítě. Teď jsou prý oba nadšeni.

Někdejší zapřísáhlý starý mládenec a odpůrce otcovství Clooney se obou přírůstků do rodiny nemůže dočkat, vymýšlí pro ně jména, a dokonce si povídá s manželčiným břichem.

Také vás může zajímat ...

Bude mít dvojčata!

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje šťastná hvězda

Váš oblíbený časopis Moje šťastná hvězda dostal novější kabátek! Můžete se těšit na nové rubriky, ještě více žhavých kauz, které hýbou českým showbyznysem, dojemné osudy filmových legend i pikantní lásky slavných. To vše už v tomto čísle!

Komentáře

...