Sympaťák George Clooney bude mít dvojčata!

Nemůže se dočkat

Otázka je, zda dvojčata počali přírodní cestou, nebo museli spoléhat na umělé oplodnění.

Ještě nedávno se spekulovalo o jejich rozchodu, teď přišla zpráva, která to nejen vyvrátila, ale navíc potvrdila, že vztah je pevnější než kdy předtím. Slavný hollywoodský fešák GEORGE CLOONEY (55) a jeho žena AMAL (38) budou poprvé rodiči. A hned dvojnásobnými, čekají totiž dvojčata! A aby té radosti nebylo ještě málo, budou mít pěkný sourozenecký páreček – kluka a holku.

Těhotenství médiím potvrdil blízký přítel páru s tím, že když se rodiče dozvěděli, že budou mít dvojčata, byli nejen překvapeni, ale zpočátku i trochu vyděšeni. Výbavičku začali pořizovat jen pro jedno dítě. Teď jsou prý oba nadšeni.

Někdejší zapřísáhlý starý mládenec a odpůrce otcovství Clooney se obou přírůstků do rodiny nemůže dočkat, vymýšlí pro ně jména, a dokonce si povídá s manželčiným břichem.

Také vás může zajímat ...

Bude mít dvojčata!

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje šťastná hvězda

MOJE ŠŤASTNÁ HVĚZDA je připravena na stáncích každou středu. A s ní skutečný život populárních herců, zpěváků, moderátorů či jiných známých celebrit. Moje šťastná hvězda chce nabídnout jen to nejlepší. Nechybí recepty, horoskopy, zajímavosti, rady pro zdraví i krásu i soutěže o lákavé ceny. Časopis pravidelně zařazuje i bonusové několikastránkové přílohy, které jsou zdarma.

Komentáře

...