Syn Dany Morávkové si už vodí holky domů!

Odstěhuje se od ní?

Dana Morávková se synem Petrem.

Herečka DANA MORÁVKOVÁ (44) by mohla z fleku získat titul matka roku. Zatímco většina teenagerů řeší, kde se intimněji sbližovat se svými školními láskami, její syn PETR (18) má povoleno zvát si holky domů.

Důvod je jednoduchý, s rodiči se totiž domluvil, že dokud chodí do školy, bude bydlet u nich. A protože herečka má k němu velmi blízko, chce, aby byl doma spokojený a nesnažil se osamostatnit co nejdříve.

„Péťa s námi jezdí pravidelně i na dovolenou a nemá s tím sebemenší problém,“ prozrazuje hvězda oblíbené „Růžovky“. Dana se netají ani tím, že by byla nejraději, kdyby u ní syn bydlel natrvalo, i když moc dobře ví, že ho jednou z maminčina hnízdečka odláká právě nějaká slečna.

Také vás může zajímat ...

„Teď se s jednou vídá, je moc milá,“ říká Morávková. Tak schválně, jak dlouho to Petr ještě vydrží doma s rodiči, než se rozhodne pro bydlení se svou láskou.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje šťastná hvězda

MOJE ŠŤASTNÁ HVĚZDA je připravena na stáncích každou středu. A s ní skutečný život populárních herců, zpěváků, moderátorů či jiných známých celebrit. Moje šťastná hvězda chce nabídnout jen to nejlepší. Nechybí recepty, horoskopy, zajímavosti, rady pro zdraví i krásu i soutěže o lákavé ceny. Časopis pravidelně zařazuje i bonusové několikastránkové přílohy, které jsou zdarma.

Komentáře

...