Syn jí připravil nečekaný šok!

Divili bychom se, kdyby po zpěvačce Lucii Bílé (54) a producentovi Petru Kratochvílovi (69), nezdědil umělecké nadání i jejich syn. Filip Kratochvíl (25).

Dospělý syn zpěvačky žije dlouhodobě ve Franci

Také vás může zajímat ...

Ten po studiích v zahraničí zakotvil na trvalo ve Franci. Rozhodl se zužitkovat vše, co se naučil, a tak chtěl udělat něco pro svoji milovanou slavnou maminku.

A tak dal dohromady tým, se kterým natočil videoklip ke zpěvaččině nové písni Hořká jako rtuť. „Nedávno za mnou Filip přišel, že by mi rád natočil klip.

Spolupráce se synem se vyplatila

Řekla jsem mu jen: „Tak si hraj,“ prozrazuje zlatá slavice. „Vůbec jsem při tom netušila, jak úžasnou práci odvede.

Díky jeho štábu, nápadu a obrovskému nadšení vám mohu předvést můj nový klip, na který jsem hned ze dvou důvodů pyšná,“ líčí nadšeně Lucka a neskrývá svou pýchu.

„Za prvé si Filip vybral mou oblíbenou píseň, a za druhé to je naše první velká rodinná spolupráce,“ říká Lucie.

Zdá se tedy, že všechna její péče a finanční investice do Filipova studia v zahraničí, se jí zúročila. Zlatá slavice je na svého syna hrdá. „Co víc si můžu jako máma přát.“

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj čas na kafíčko

Ve čtvrtek vycházející Můj čas na kafíčko odhaluje strhující životní story slavných hvězd, jejich lásky, prohry, vítězství, spalující vášně, bolestné rozchody, i usmíření a osudové vzestupy i pády těch největších českých i světových legend. To vše a mnohem více najdete v časopise Můj čas na kafíčko.

Komentáře

...