Syna Polívky velmi ošklivě zmlátili

Talentovaný herec, syn Bolka Polívky (70) a Chantal Poullain (63) Vladimír Polívka (30), byl brutálně napaden a okraden cestou z restaurace domů.

„Když jsem se to dozvěděla, dostala jsem z toho panický záchvat. Přepadli ho, když se ráno vracel z restaurace, kde pracuje jeho přítelkyně. Pět minut od bytu ho napadli. Bili ho do obličeje a kopali do žeber, ta má teď pohmožděná. Při útoku ztratil vědomí.

Také vás může zajímat ...

Proto ani přesně neví, kolik bylo útočníků,“ řekla vyděšená Chantal. Zároveň dodala, že Vladimír v nemocnici podepsal reverz a nyní se o něj stará jeho partnerka, přestože si ho lékaři chtěli nechat v nemocnici.

Polívkovi se po útoku podařilo vrátit se do restaurace, ve které předtím trávil večer. Tam mu zaměstnanci zavolali sanitku. Herec o útoku mluvit nechtěl.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj čas na kafíčko

Ve čtvrtek vycházející Můj čas na kafíčko odhaluje strhující životní story slavných hvězd, jejich lásky, prohry, vítězství, spalující vášně, bolestné rozchody, i usmíření a osudové vzestupy i pády těch největších českých i světových legend. To vše a mnohem více najdete v časopise Můj čas na kafíčko.

Komentáře

...