Syna vozí do školy soukromým letadlem!

Na vysokou svého syna dopravuje Harrison Ford (78) soukromým letadlem. Syn herce a Calisty Flockhart (55) se dostal na vysokou v Massachusetts a hrdí rodiče svého synka dopravili do školy soukromým letadlem.

Také vás může zajímat ...

Že je pilotování Harrisonovou vášní, je dlouhodobě známá věc. Sice jako pilot už pár kolizí zažil, ale vždycky karambol přežil. Nejhorší byla asi nehoda v roce 2015, kdy si poranil hlavu. Havaroval s historickým stíhacím letounem na golfovém hřišti u Los Angeles.

Z prvního manželství má Ford syna Bena (52) a z druhého dceru Georgii (30) a syna Malcolma (32). Spolu s představitelkou Ally McBealové vychovávají syna Liama (19). Toho Calista adoptovala pár měsíců před jejich seznámením a Harrison se pak velmi rychle a zodpovědně ujal role náhradního otce.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj čas na kafíčko

Ve čtvrtek vycházející Můj čas na kafíčko odhaluje strhující životní story slavných hvězd, jejich lásky, prohry, vítězství, spalující vášně, bolestné rozchody, i usmíření a osudové vzestupy i pády těch největších českých i světových legend. To vše a mnohem více najdete v časopise Můj čas na kafíčko.

Komentáře

...