Sžírá jí touha po dalším dítěti

Jedna velká touha se herečce Tereze Brodské (52), která září v seriálu Slunečná, nikdy nesplnila. A tou jsou děti.

Tereza jich prý vždycky chtěla hodně, ale osud jí a jejímu manželovi, fotografovi Herbertu Slavíkovi (57) dopřál jen jediného syna Samuela (24). Ten už ale před rokem opustil maminčino hnízdo a žije se svou přítelkyní.

Také vás může zajímat ...
Na syna a manžela je velmi pyšná

„Těžko si zvykám,“ přiznává Brodská. Snad, aby si absenci dalších potomků vynahradila, hlídá děti svým kamarádkám. Podle všeho je jako hlídací teta skvělá a malí svěřenci jí milují, a tak kamarádky rády využívají jejích služeb.

Tereza si troufne nejen na větší děti, ale moc ráda pohlídá i batole. Podle všeho už se tak nemůže dočkat toho, až z ní Samuel jednoho dne udělá babičku. Vzhledem k tomu, že s přítelkyní už je pár let, by to nemuselo dlouho trvat.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje sladké tajemství

Moje sladké tajemství je jedinečný časopis pro ženy, které se zajímají o aktuální dění v českém showbyznysu. Přináší strhující a poutavé novinky i zprávy ze života slavných osobností a odhaluje jejich skrytá tajemství. Je určený pro čtenářky hledající nápadité a zároveň oddechové čtení, u kterého si chtějí odpočinout od svých každodenních starostí. Velkou předností časopisu je důraz na obrazovou stránku a stručnost pikantních článků, které jdou doslova na dřeň příběhu.

Komentáře

reklama