Ta plastika se nepovedla!

Americká herečka Jennifer Aniston (51) svým vzhledem šokovala. Z těchto snímků byli v šoku i fanoušci, kteří ji přímo uctívají. Hvězdu Přátel mnozí obdivovali za to, že snad ani nestárne a má úžasnou postavičku.

Také vás může zajímat ...

Tak tomu bylo do té doby, než se objevila na videu s kolegyněmi ze slavného seriálu. Z tohoto neslavného videa pak vzniklo hned několik zarážejících fotek. Co se to jen stalo? Po mladistvém vzhledu ani stopa. Herečka si totiž není vůbec podobná a šíleně zestárla.

Podle tisíce komentářů to vypadá na špatnou plastickou operaci, která Anistonové totálně neprospěla. Jenny si měla vzít příklad z kolegyně Courteney Cox (56), ta totiž před časem přiznala, že svých radikálních plastických úprav lituje. A Aniston je teď na tom podobně jako ona.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj čas na kafíčko

Ve čtvrtek vycházející Můj čas na kafíčko odhaluje strhující životní story slavných hvězd, jejich lásky, prohry, vítězství, spalující vášně, bolestné rozchody, i usmíření a osudové vzestupy i pády těch největších českých i světových legend. To vše a mnohem více najdete v časopise Můj čas na kafíčko.

Komentáře

reklama