Tahá z něj žena peníze?

Své těžce vydřené peníze si rád šetří, jeho manželka ale ráda dělá pravý opak. Herec Lukáš Langmajer (39) by své drahé manželce Lucii nejspíš snesl i modré z nebe.

Pro spokojené manželství udělá vše

Také vás může zajímat ...

Stačí, aby ho o něco poprosila nebo se na něj sladce usmála, a on jí v sekundě podlehne. Moc dobře ale ví, že peníze mu nepadají samovolně do klína a že se jako herec musí dost otáčet, aby byla jeho žena spokojená. Kam až ale tohle zajde?

Uskromní se kvůli miminku?

Lucie si údajně potrpí nejvíc na oblečení, kabelky a boty, samozřejmě těch nejlepších značek. Manžel jí dokonce v minulosti zaplatil zvětšení prsou, což rozhodně není levná záležitost. U Lukáše se tak má doslova jako v bavlnce.

Problém je v tom, že pár by v budoucnu měl chtít ještě další miminko, a to už asi herec jen tak finančně neutáhne. Jeho láska asi bude nucená se hodně uskromnit.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje šťastná hvězda

Váš oblíbený časopis Moje šťastná hvězda dostal novější kabátek! Můžete se těšit na nové rubriky, ještě více žhavých kauz, které hýbou českým showbyznysem, dojemné osudy filmových legend i pikantní lásky slavných. To vše už v tomto čísle!

Komentáře

...