Tai-chi pro zdraví

Rádi byste si našli sport, který by vám vyhovoval, ale nebyl příliš fyzicky náročný? Zkuste tai-chi, bojové umění, které je výborným cvičením pro vaše zdraví. Tai-či je bojové umění, které se skládá z několika metod.

Na základě jednoduchých cviků dochází k protažení celého těla. Pohyby v tai-či jsou většinou pomalé a plynulé, důraz se klade na uvolnění, a to jak těla, tak i ducha.

Také vás může zajímat ...

Prospěšné pro zdraví

Cvičení tai-či je má výborné zdravotní účinky. Vedle fyzické aktivity dochází i k uvolnění nahromaděného stresu. Cvičení je navíc prevencí celé řady nemocí, jako jsou kardiovaskulární choroby, tai-či navíc ovlivňuje centrální nervový systém.

Specifická pravidla

Cvičení tai-či má specifická pravidla, kterými by se člověk měl řídit. Především je to dodržování pohybů, dále navození klidu a uvolnění, které je třeba pro cvičení mít.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje šťastná hvězda

Váš oblíbený časopis Moje šťastná hvězda dostal novější kabátek! Můžete se těšit na nové rubriky, ještě více žhavých kauz, které hýbou českým showbyznysem, dojemné osudy filmových legend i pikantní lásky slavných. To vše už v tomto čísle!

Komentáře

...